Skocz do zawartości

Skrzynia biegów nowa czy do regeneracji

skrzyie biegów naprawa skrzyni biegów

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kaspiann

Guest_kaspiann
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 01:08

Wiem że są warsztaty które zajmują się regeneracja manualnych  skrzyni biegów

Powiedzcie czy jest sens zrobienia tego czy jednak lepiej kupić nową? Nie ukrywam że zakup nowej to problem finansowy,  dlatego mysle i kombinuje i rozważam zawiezienie czy wyslanie jej do naprawy. No i jeśli juz naprawa wg was opłacalna to gdzie?

Mam citroena Berlingo

#2 Marcino

Marcino

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 17:47

Nie napisałeś skad jesteś , szkoda. Ale podpowiem może ci sie uda dowieźc czy z nimi dogadać  Na Ślasku jest firma co się zajmuje takimi rzeczami i robią to naprawdę profesjonalnie. Na oryginalnych podzespołach i dają na zregenerowaną skrzynie gwarancje. Robiłem u nich 5 skrzyni już wieć sam bym mógł bym dawac gwarancje, haha Masz namiary http://www.skrzynie.com.pl

Są naprawde nieżli

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 00:00

Spokojnie mozna próbować naprawiać, na dobrze zregenerowanej skrzyni można jeżdzić lata ,  więc jak ta  firma daje gwarancje to nie ma sie co zastanawiać. Na stówe wyjdzie taniej niż nowa

#4 Guest_gwarek

Guest_gwarek
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 18:43

Firma całkiem OK. Naprawili mi skrzynie w oplu, świetna robota bo działa jak nówka. szk0da kasy na wymianę na nową jak można skrzynke naprawić a oni się na tym dobrze znają

#5 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 17:02

Polecam Ci regenerację skrzyni biegów - jest po niej jak nowa. Co do wyboru firmy to też korzystałem z usług BCS Skrzynie Biegów z Sosnowca i polecam, znają się na rzeczy i co właśnie ważne dają gwarancję.

#6 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 07:33

Moim zdaniem najlepiej zdać się na wiedzę i doświadczenie profesjonalistów. W dobrej firmie na pewno powiedzą Ci, czy musisz wymienić całkowicie skrzynię biegów, czy wystarczy tylko jej regeneracja. Koszt regeneracji skrzyni też może znacząco się różnić pomiędzy mechanikami, więc postaraj się też porównać ceny za taką usługę ;)

#7 Guest_Jarek70

Guest_Jarek70
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 22:34

Ja postawiłem w ubiegłym roku na remont skrzyni w serwisie faben.pl i jestem zadowolony. Skrzynia działa bardzo dobrze, a ja sporo zaoszczędziłem.

#8 Guest_sosnowies

Guest_sosnowies
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 09:24

Unikajcie jak ognia firmy FOKUS z Sosnowca, rzekomo naprawiaja skrzynie biegow, zreszta pocztajcie opinie, oszusci, naciagacze i partacze, stracicie z 5 tys i auto po 5 poprawkach dalej nie jezdzi, zalozylem im sprawe bo inaczej sie nie da, pisze zeby ostrzec innych przed tymi zlodziejami i oszustami, mieszcza sie obecznie na staropogonskiej 36, wczesniej na wojska polskiego ale juz stamtad poszli bo mieli reklamacje za reklamacja, teraz probuja oszukiwac w kolejnym miejscu, omijac szerokim lukiem tych partaczy i zlodzieji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych