Skocz do zawartości

Zasiek dla osoby samotnej niepełnosprawnej

Niepełnosprawność pieniądze zasiłek kobieta samotna matka bez alimentów

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 19:59

Witam , przyszedłem na to forum z prośbą o pomoc. Mam 17 lat , mam siostrę w wieku 10 lat. Moi rodzice się niedługo rozwodzą z orzeczeniem winy mamy , wraz z siostrą będziemy pod opieką rodzicielską taty. Moja mam jest niepełnosprawna , ma sparaliżowaną całą lewą stronę ciała. Mama nie będzie mogła otrzymywać alimentów od taty po rozwodzie , gdyż rozwód jest z jej winy. Ma ona 38 lat. Będzie mieszkała w mieszkaniu co ojciec i my. Nie ma dochodów  , nie zarabia od paru dobrych lat , zajęła się wychowywaniem nas. Moja prośba polega na tym , abyście napisali co należy się mojej mamie.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 11:14

Właściwie, to nic się mamie nie należy, ale może starać się o zapomogę w ośrodku pomocy społecznej. Nie piszesz, kiedy i w jaki sposób powstała niepełnosprawność mamy, być może, że przysługuje jej renta socjalna.

#3 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 18:14

W lutym tego roku to się stało w domu. Była przez 1 miesiąc w klinice. jeździła na rehabilitacje przez długi okres.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Niepełnosprawność, pieniądze, zasiłek, kobieta, samotna, matka, bez alimentów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych