Skocz do zawartości

Zdjęcie

Duże zmiany w urlopach - nowy Kodeks pracy 2018

wróć do serwisu Kadry 108 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_elwis

Guest_elwis
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 10:36

super... pracujac w prywatnej firmie nie bedzie mozna brac urlopu, poniewaz szef befdzie wiedzial ze urlop przepadnie. i pracownik jak zwykle bedzie stratny... bez mozliwosci urlopu

#102 Guest_Gall anonim

Guest_Gall anonim
  • Goście

Napisano 05 luty 2018 - 12:52

I nigy nie dostanę urlopu w sezonie letnim bo wtedy najwięcej roboty i ludzi trzeba, będę wypoczywać w listopadzie nad morzem i wygrzewać kości chyba przy ognisku, no chyba że szef zafunduje wypoczynek w ciepłych krajach bo mnie nie stać!! bzdura!! Pracownik jak zwykle pokrzywdzony

#103 Guest_Kalletta

Guest_Kalletta
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 12:52

Do wszystkich oburzonych pomysłem, że pracodawca będzie decydować, kiedy dać ci urlop - w wielu polskich zakładach pracy taka sytuacja już ma miejsce. Głównie wtedy, kiedy kadra kierownicza chce mieć wolne, więc wysyła na przymusowy urlop całą produkcję.

Ogólnie te wszystkie propozycje nie wydają mi się złe, ale mimowolnie mam przed oczami obraz pracowawcy - Janusza, który zaraz wykombinuje, jakby to obejść...

#104 Guest_Baby

Guest_Baby
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 02:20

Dla pracodawcy najlepiej by było jakby pracownik wogole nie miał urlopu , dzieci , rodziny i nie chorował a był dysoozycyjny dla zakładu . W Polsce są beznadziejne warunki pracy a pracodawcy są bezlitośni

#105 Guest_Nati

Guest_Nati
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 11:22

Nowy Kodeks w marcu, a kiedy nowe zasady wejdą w życie??

#106 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 11:44

W marcu to dopiero ma się pokazać projekt projektu, kiedy będzie nowy kodeks i od kiedy będzie obowiązywał to jedna wielka niewiadoma.

#107 Guest_Alina

Guest_Alina
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 07:56

Kolejny bubel prawny o zgrozo...

Misiewicz kopie w kodeksie pracy...

#108 Guest_Praca niewolnicza

Guest_Praca niewolnicza
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 08:08

Przecież to jakaś żenada pracodawcy będą sobie wykorzystywać i wysyłać pracowników na urlop wtedy kiedy będzie to dla nich korzystne czyli będą najmniejsze straty czyli na przykład nie będzie obchodziło Pracodawcy to że ma się dzieci chce się spełnić czas z dziećmi tylko skończy się sezon to może dostaniesz urlop wtedy kiedy ja będę chciał teraz to już w ogóle będzie samowolka pracodawców. I uważam że to pracownik wie najlepiej kiedy czuję się zmęczony i kiedy powinien wypocząć Jedni wolą zimą drudzy wolą w wiosną a jeszcze inni wolą w wakacje dlaczego ciężko pracując ja nie mogę decydować o tym kiedy ja chciałabym wypocząć i w jaki sposób

#109 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 07:12

Kiedy sie zmirnia kodeks pracy czyli urop zalegle

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych