Skocz do zawartości

Pomoc prawnicza

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 14:46

w sprawie prawa pracy - potrzebuję z kimś skonsultować jeden dokument, mieszkam w Katowicach

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 10:17

w sprawie prawa pracy - potrzebuję z kimś skonsultować jeden dokument, mieszkam w Katowicach
[/quote
Pisz o co chodzi, może ktoś pomoże.

#3 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 październik 2017 - 18:11

O cokolwiek chodzi, zgłoś się z tym do prawników z portalu Lexagit.pl  Możesz przez online  http://www.lexagit.p...porady-prawne/    uzyskać potrzebne konsultacje. Prawo pracy to ich specjalność, nie raz już mi pomogli.

#4 Guest_Adek

Guest_Adek
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 14:52

Na miejscu czy online ale polecam kancelarię Meritum, można podejść w Katowicach na ulicę Kilińskiego 5/3. Ja u nich już załatwiałem kilka rzeczy i w dobrej cenie wszystkiego można się dowiedzieć bez żadnych problemów i w wielu kwestiach, to dobry sprawdzony namiar J

#5 Guest_Olwikaaa

Guest_Olwikaaa
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 18:59

Moim sprawdzonym prawnikiem od prawa pracy jest Pan  Tomasz Tomaszczyk z JST. Bardzo pomocny i doświadczony, zawsze chętnie wszystko objaśni a jego doświadczenie jest kluczowe w takich sprawach.

#6 JuliadBe

JuliadBe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 15:26

Również polecam Pana Tomasza Tomaszczyk. Sama korzystałam z jego pomocy, ma dużą wiedzę i doświadczenie, warto mieć kogoś takiego po swojej stronie. 

#7 Guest_Olka

Guest_Olka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 22:45

Pan Tomaszczyk ma dobre opinie w Warszawie, prowadzi swoją kancelarię na Alejach Jerozolimskich

#8 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 23:09

tak, też znalazłam ich stronę ostatnio szukając dobrych prawników od prawa pracy

myślę że skorzystam z pomocy adwokata Tomaszczyka

#9 MayaLa

MayaLa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 15:26

Kojarzę tego Tomaszczyka. Pomagał mojej koleżance w sporze z ZUS i udało się wygrać. Widać że zna się na swojej pracy bo cieszy się też pozytywnymi opiniami.

#10 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 937 postów

Napisano 28 październik 2019 - 14:44

W sprawie prawa pracy i zatrudnienia (w tym obcokrajowców) poszukajcie tutaj W Polsce nic proste nie jest :)

#11 Kludyna2

Kludyna2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 14 luty 2020 - 17:22

A to szczera prawda. Czasem warto poradzić się jakieś prawnika niż później cierpieć. Ja akurat z doświadczenia mogę polecić Pana Tomaszczyk z JST, zna się na prawie i jest konkretny- więc wszystko dokładnie i jasno wytłumaczy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych