Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdarzenie drogowe

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 18:50

Witam.Kilka dni temu miałem dość nieprzyjemne zdarzenie.Wyjeżdżałem z drogi podporządkowanej na drogę z pierwszeństwem.Samochód z prawej strony zatrzymał się i przepuścił mnie ale z lewej strony jechał motor.Zobaczyłem go i zatrzymałem się.Przedni zderzak był już na jego pasie.Motocyklista zaczął ostro hamować,wpadł w poślizg i przewrócił się na prawą stronę.Jego noga spuchła i wezwałem pogotowie i policję.Karetka zabrała go do szpitala.Policja spisała zeznania świadków i moje po czym po stwierdzeniu że sprawa będzie wyjaśniana kazali jechać do domu.Od zdarzenia minęło już kilka dni i cisza.Czy policja będzie mnie jeszcze wzywać i jakie konsekwencje mogę ponieść.Zaznaczam że swoim samochodem nawet nie dotknąłem motocyklisty ani jego motoru.

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21737 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 24 październik 2017 - 19:52

Ale wymyśliłeś gwałtowne hamowanie, oczywiście, że konsekwencje będą.
Jakie? Trudno określić.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 21:10

Będąc od mojego samochodu ok.20m zaczął hamować tak że zarzucało mu tył motoru.Znaczy to że musiał ostro hamować.A ok.10m motor jechał już na prawym boku i zatrzymał się przed samochodem.

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 10 październik 2018 - 19:02

Często w takich przypadkach niezbędna jest pomoc firmy, która mogłaby przewieźć nasz samochód w miejsce, w którym mogłoby one zostać naprawione. Najlepiej skorzystać z oferty firmy http://www.goldencars.pl/ działającej na terenie Wrocławia i okolic (jedna z niewielu firm, która stara się pomóc na miejscu, bez transportowania od razu samochodu na warsztat samochodowy).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy