Skocz do zawartości

Zdjęcie

Maszyny do recyklingu - Bartontech

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 24 październik 2017 - 01:00

Witam :)
Chcialem się Was trochę poradzić, a mianowicie czy ktoś zajmuje się tutaj działalnością recyklingową? Szukam pras, belownic i paczkarek ale jednocześnie chcę aby firma zapewniała mi ich serwis. Słyszałem trochę o Bartontech, czy również możecie ich polecić?

#2 Guest_Czerski

Guest_Czerski
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 09:54

No to ciężki wybór stoi przed Tobą. Z tego co wiem nie ma zbyt wiele firm, które można rzeczywiście polecić pod względem serwisu takich maszyn recyklingowych. Jednak dopytałem jeszcze jednego znajomego, który od jakiegoś już czasu "siedzi w tym" i mpowiedział, że Oni współpracują z Bartontech, gdzie kupili maszyny w tym właśnie prasy do papieru, plastiku i belownice. Jednocześnie zajmują się już ich serwisem. Firma dobrze prosperuje i nie ma u nich jakichkolwiek wiekszych przestojów ze wzgl. techniczncyh, więc na pewno dają sobie z tym radę w dość krotkim czasie.

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 21:01

Zgadzam się z poprzednikiem i raczej jeżeli ktoś już trochę czasu zajmuje się prowadzeniem tego typu działalności to pewnie słyszał o firmie Bartontech. Ze względu na jakość prowadzonych usług, świetnych serwisantów i obsługę, która podchodzi do klienta z szacunkiem. A do tego zawsze są chętni do pomocy przy odpowiednim doborze sprzętu. Też z tego co się orientuję daja możliwość wynajmu sprzętu o którym wspominasz, jeżeli jeszcze nie jesteś gotowy do takiej inwestycji to może warto nad tym pomyśleć :)

#4 Guest_Flores43

Guest_Flores43
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 09:40

No trudno się nie zgodzić. Mają w załodze naprawdę dobrych fachowców dla ktorych nie ma zadań nie do wykonania. Świetny serwis, dość krótkie terminy i duża pomoc przy doborze maszyn, jeżeli nie do końca jesteśmy w tym temacie zorientowani :)

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 12:15

W takim razie ogromne dzięki chłopaki za pomoc :) To dość poważna decyzja, dlatego wybór musi być przemyślany. Jednak dobrze, że mnie nakierowaliście. Pozdrawiam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych