Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co zrobić kiedy dłużnik nie płaci?

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102449 postów

Napisano 20 październik 2017 - 13:14

Co zrobić, kiedy klient przestaje płacić? Jak się uchronić przed niesolidnym klientem, by uniknąć problemów w przyszłości? Co zrobić, kiedy dłużnik nie płaci? Zobacz poradnik.

Powrót do artykułu: Co zrobić kiedy dłużnik nie płaci?

#2 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 13:14

Witam, Pewnie wielu z was zastanawiało się jak skutecznie odzyskać pieniądze zapłacone jako zaliczkę bądź za wykonaną usługę. Specjalizuję się w prawie obrotu wierzytelnościami. Oferuję windykację bez kosztów dla wierzyciela - prowizja jest płatna przez dłużnika. Poprowadzę każdą sprawę, zapraszam do kontaktu michal.saboks@op.pl.

#3 Premon

Premon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 październik 2017 - 12:35

Szanowni Państwo,

wszystkim osobom zawodowo zajmującym się windykacją należności mamy przyjemność zaprezentować system wspomagający ten proces.

Aplikacja Premon.pl wspiera masową komunikację z dłużnikami. Zaprojektowany został w celu zautomatyzowania procesów w Państwa firmie.

Dedykowany jest zarówno dla Działów Windykacji, Księgowości, ale również Kancelarii Prawnych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie https://www.premon.pl

Zespół Premon.pl

#4 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 15:53

Myślę, że wtedy juz ostatecznym wyjściem jest windykacja, nie ma innej opcji. My u nas tak robimy no i siłą rzeczy przynosi to efekty/

#5 Guest_Kasia Kotwicka

Guest_Kasia Kotwicka
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 17:50

Najlepiej zwrócić się do firmy windykacyjnej . Ja tak zrobiłam  i nie żałuję . Klienci nie opłacali faktur w związku z czym ściąganie należności powierzyłam firmie Solventoir , która okazała się mega skuteczna

#6 SławekDmowski

SławekDmowski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 11:40

.

#7 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 11:32

Dokładnie , jak dłużnik nie zwraca pieniędzy , to najlepszym sposobem jest wynajęcie firmy windykacyjnej , która się zajmie takimi sprawami . Równiez polecam Solventoir ze względu na szybkość działania . prowadzą też windykacje terenową . A działanie swoje opierają na podstawie zebranych faktów 

#8 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 00:45

Zbyt dużo opcji nie masz, tak naprawdę to pozostaje Ci tylko skorzystanie z firmy windykacyjnej, jeżeli nie masz żadnej na oku, to weź pod uwagę http://www.kancelariaultimatum.pl/oni bardzo skutecznie zajmują się praktycznie wszystkimi długami 

#9 Guest_Monika Prokop

Guest_Monika Prokop
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 12:56

Jezeli dłużnik nie płaci to oczywiście , wtedy pozostaje windykacja . Ja powiem szczerze ,że nie lubie podejmować takich radykalnych kroków . Po prostu długo dawałam szanse . Ale potem już po prostu ,ze trzeba coś z tym zrobić. Długo dawałam szanse . Wynajęłam firmę Solventoir,by ściągneła pieniądze za  niezapłacone faktury . I też działa na podstawie faktów i dochodzi do rzeczywistej sytuacji dłużników.

#10 Guest_Adam77

Guest_Adam77
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 00:15

Wydaje mi się, że najlepiej jest skonsultować się z dobrą kancelarią komorniczą. Ja sam współpracowałem z jkrukkomornik.pl i udało nam sie odzyskać dług.

#11 Guest_Freya

Guest_Freya
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 09:32

Jeżeli dlużnik nie płaci to najpierw pytam sie jaki jest powód. Chodzi tu o niezapłacone faktury. Miałam taką sytuacje kiedy jeden klient nie płacił bo po prostu nie miał z czego. Dogadaliśmy się w taki sposób ,ze załatwilam pracę- lepszą dzieki której i miał wiecej pieniędzy i dogadaliśmy sie na dogodną ratę. Takze obie strony były zadowolone. Mialam tez drugiego klienta , który bpo prostu był takim krętaczem . Więc w końcu wynajelam firme Solventoir , która odzyskała długi , to co mi się należało. 

#12 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 13:29

Mi bardzo pomógł poradnik https://pozyczkolog....k-zyc-z-dlugami Długi są balastem, który ciąży wielu Polakom. Zastanawiają się, jak żyć z długami, które tak bardzo przytłaczają. Nie ulega wątpliwości, że rzutuje to na codziennym funkcjonowaniu, samopoczuciu i relacjach rodzinnych. Posiadanie długów, zwłaszcza powstałych w wyniku nieprzemyślanych zakupów i inwestycji, jest sprawą wstydliwą i często skrywaną nawet przed najbliższymi. Osoba zadłużona, której zobowiązania są duże albo wydają się nie do uregulowania, zaczyna się odsuwać od ludzi i nie chce się przyznać do tego, co jest przyczyną zmartwień.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych