Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czemu warto postawić na ekogroszek?

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196839 postów

Napisano 18 październik 2017 - 21:23

Unia Europejska wydała rozporządzenie, zgodnie z którym od 2020 roku nie będzie można palić w domu węglem. W obliczu takiego zakazu warto przyjrzeć się innym sposobom ogrzewania domu, zwłaszcza tym pochodzącym z naturalnych źródeł. Unia Europejska przeznaczyła na promocję odnawialnych źródeł energii w Polsce ponad 6 mld złotych. Jedną z dotowanych opcji jest ogrzewanie na ekogroszek. Czym jest? Jakie niesie korzyści? Czy jest możliwe jego dofinansowanie?

Powrót do artykułu: Czemu warto postawić na ekogroszek?

#2 Guest_kompi

Guest_kompi
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 21:23

ekogroszek nie ma nic wspolnego z ekologią. To dziadostwo śmierdzi tak jakby palić miałem węglowym

#3 Guest_majka

Guest_majka
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 11:32

dlatego wybrałam ogrzewanie na pellet nie ma problemu ze smrodem ani z dostępnością pelletu na rynku dodatkowo można go zamówić przez internet.

#4 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 00:20

Ja postawiłem jednak na https://kgmhurtowniaopalu.plstawiają przede wszystkim na opał najwyższej klasy z polskich kopalni. Do tego w ich ofercie można znaleźć wysokokaloryczny ekogroszek w dość konkurencyjnej cenie. Warto także zwracać uwagę na inne parametry jak wilgotność, produkcja popiołu itd. oni pokazują wszystko czarno na bialym, a te informacje możesz znaleźc na ich stronie www. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych