Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Co zdrowego zjeść na śniadanie

wróć do serwisu Moja Firma 64 odpowiedzi w tym temacie

#61 pro3l8m

pro3l8m

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 05 czerwiec 2021 - 08:17

Ja lubię bardzo zdrowo się odżywiać, myślę że znalazłem odpowiednią drogę. Odkąd odrzuciłem gluten czuję się znacznie lepiej. Jest mi lżej. Z uwagi na fakt, że w moich sklepach w okolicy nie mam wielu produktów do swojej diety, zamawiam je online. Na https://www.zakupyw24h.pl/ robię zakupy spożywcze raz na tydzień takie większe, a po jakieś drobne chodzę tutaj do okolicznych sklepów.

#62 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 07 czerwiec 2021 - 07:55

Ja jem sałatki albo pieczone owsianki, pycha!

Always look on the bright side of life!

#63 Aro1992

Aro1992

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 18 czerwiec 2021 - 08:03

U mnie ostatnio często królują kanapki, ale robię do nich jakieś pasty warzywne itp. W sumie teraz sporo świeżych warzyw jest, można przebierać.

#64 Michał79

Michał79

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 czerwiec 2021 - 17:41

Ostatnio zapanowała moda na zdrowy tryb życia a dodatkowo przyszło lato i jest pod dostatkiem świeżych warzyw i owoców. Ja na śniadanie polecam owsiankę na wodzie ze świeżymi owocami - moje ulubione truskawki. Owsianka jest fajna bo jest naprawdę syta, energetyczna, zdrowa i poprawia pracę jelit :)
Dobrze też wpływa na dietę więc idealnie wpisuje się w zasady zdrowego stylu życia. 

#65 Guest_gosia

Guest_gosia
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2021 - 11:57

Owoce i warzywa powinno się jeść przez okrągły rok, a nie tylko w sezonie. Fakt teraz są tańsze i smaczniejsze, więc warto korzystać z tej dobroci. U nas na śniadanie zawsze musi być świeży sok. Dzieci wolą taki o pokojowej temperaturze, zaś ja z mężem wolimi schłodzony. Niedawno zetknęłam się w superwnetrze.pl ze szklankami termicznymi, świetne rozwiązanie naszego problemu. Wyjmuję z lodówki, nalewam i spokojnie mogę nawet po godzinie dopić i nadal ma te samą temperaturę. Warto kupować takie wyposażenie, bo ułatwi nam to codzienne życie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy