Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co zdrowego zjeść na śniadanie

wróć do serwisu Moja Firma 50 odpowiedzi w tym temacie

#21 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 687 postów

Napisano 08 maj 2018 - 21:47

Przejście na zdrowy tryb życia czasami sprawia problemy, ale jak już minie trochę czasu to widzi się już tylko same plusy. Zarówno o dietach, jak i ćwiczeniach wszystkiego dowiesz się z portalu http://www.suplement...ng-power-combo/

#22 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 14 maj 2018 - 07:05

A co myślicie o suplementach https://swiatsupli.p...1330023248.html Podobno Vita-Min Multiple Sport™ NOWA FORMUŁA to kompleksowa kompozycja witamin zawierająca m.in. innowacyjną witaminę C nowej generacji PureWay-C® wraz z kompleksem specjalnych ekstraktów wpływających na prawidłową czynność wątroby i prostaty. W skład zestawu wchodzi druga kapsułka, z wysoko przyswajalnymi , najwyższej jakości składnikami mineralnymi w formie chelatów aminokwasowych firmy ALBION®. Oba kompleksy Vita-Plex ® oraz Chela-min ® ułatwiają pokrycie podstawowego zapotrzebowania na niezbędne mikroskładniki pokarmowe organizmu, obarczonego ciężkimi wysiłkami fizycznymi. 

#23 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 07:03

Ja z racji problemów z tarczycą staram się trzymać zasad które wyczytałam na https://hashimotoplan.com/ - wiele porad ogólnie zdrowego stylu życia mają, sportu, diety. Bardzo pomocna strona i wiele można się dowiedzieć i polepszyć sobie jakość życia

#24 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:24

Najczęściej zjadam płatki owsiane.

#25 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 11:26

Wiele osób w ogóle nie jada śniadań i jakoś z tym żyją.

#26 mustangV8

mustangV8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 07:19

Jajecznica z boczkiem na śniadanie to chyba najlepszy pomysł :)

#27 GrzegorzWet

GrzegorzWet

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 05 lipiec 2018 - 09:16

Jajecznica albo płatki :) 

#28 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 11:55

Dla mnie najzdrowsze są płatki owsiane z owocami. Czuje po nich mnóstwo energii.

#29 oliwia999

oliwia999

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 11:36

Ja też na śniadanie uwielbiam jeść owsiankę. Szczególnie, że można tworzyć codziennie inną kompozycję. Wystarczy wybrać dobrej jakości płatki owsiane, ja najbardziej lubię górskie od Melvit: http://melvit.pl/p_p...papier-500-g_39 i połączyć z tym co lubisz. Dżem, konfitura, truskawki, jabłka, cynamon.. Możliwości jest multum, dzięki czemu na pewno szybko się nie znudzą.

#30 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 09:11

A czy ktoś z Was może korzysta z cateringu dietetycznego? Z tego co czytam na https://www.lightbox.pl/lodz to dostarczają 4-5 posiłków na dzień. W tym jest również śniadanie właśnie. Można wybrać energetyczność dań i menu np. bez ryb, czy wegetariańskie. Wygląda to ciekawie i ciekawa jestem opinii. 

#31 Guest_Lucynka

Guest_Lucynka
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 13:44

Ja co prawda nie miałam przyjemności skorzystać z takiego rozwiazania o którym wspominasz. Głównie posiłki przygotowuję sama, ale też nie pracuje na etacie i mam czas na to by zjeść "spokojnie" to też coś innego. Ale jeśli ktoś faktycznie wie, że taki catering dietetyczny od Light Box czy innego może być dobrym rozwiązaniem to czemu nie. Zawsze takie jedzenie jest lepsze od jakiegoś fastfooda na szybko, albo dzień bez śniadania, bo tak też się zdarza.

#32 przedmotek

przedmotek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 13:32

warto jest się wspomóc tego typu preparatami http://ilovefit.pl/t...e-dla-mezczyzn/ używałem i poelcam

#33 Guest_Darka

Guest_Darka
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 11:22

U mnie to trochę zależy od tego na co mam ochotę. Czasami lubie zjeść wafle ryżowe z najpyszniejszym na świecie masłem orzechowym ze sklepu Krukam (tym z kawałkiem orzechów hehe) albo owsiankę z bakaliami i owocami. Mniam

#34 Soldier

Soldier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 październik 2018 - 10:03

Ja to nigdy nie miałem czasu na przygotowywanie śniadania i innych posiłków, dlatego zdecydowałem się na catering dietetyczny Warszawa, który sprawdza się doskonale już od kilku tygodni. Z takim cateringiem dużo łatwiej jest pilnować odpowiednich nawyków żywieniowych. :D

#35 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 28 październik 2018 - 20:34

Trochę wstyd się przyznać, ale dopiero niedawno zaczęłam zwracać większa uwagę na to co jem na śniadanie. Nie chcę nikogo straszyć, ale poczytajcie skład gotowych mieszanek musli śniadaniowych dostępnych w sklepach. W większości przeważa cukier albo syrop glukozowy, a to ma bardzo niewiele wspólnego ze zdrowym śniadaniem. Teraz staram się robić takie mieszanki sama, zazwyczaj z dodatkiem płatków owsianych, ponieważ bardzo je lubię i do tego owoce świeże lub suszone, i garstka orzechów. Ale już nie kupuje gotowców. Suszone owoce też lepiej kupić bez dodatkowej chemii, a nawet w sklepach ze zdrowa żywnościowa można takie spotkać. Czasami dobry sklep z ziołami online posiada w asortymencie różne mieszanki śniadaniowe, z których można skomponować własne zdrowe musli. Fajne jest tez to, że robiąc je samemu, za każdym razem smakuje nieco inaczej.Ale przede wszystkim sprawdzajcie składy.

#36 kamilm11

kamilm11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 29 październik 2018 - 10:54

omlety z płatkami owsianymi - można z owocami, jak i warzywami :) są syte i zdrowe. 

usługi dźwigowe częstochowa

#37 adamowska

adamowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 13:01

Na śniadanie też jem zwykle jakieś płatki albo taka surówkę https://www.przepisy...rowki-do-obiadu jeśli zostanie mi z poprzedniego dnia z obiadu, zwykle pakuje je do pojemnika i kończę je potem w pracy :)

#38 Kondor

Kondor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 09:39

Rano szklanka wody z cytryną. Potem jajeczniczka, może być na wodzie :), chlebek, jakiś ogórek czy pomidor. Zdrowo, treściwie. Masz siły do działania :).

#39 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 17 marzec 2019 - 14:39

Zwykle śniadanie jem w pracy, bo z samego rana wolę wypić herbatę lub sok jako że tak do 9 tej nie mam apetytu. Staram się aby było zdrowe i łatwe do zapakowania, bywa że są to kanapki- z razowego pieczywa (lubię z ziarnami), serem i warzywami. Do tego zawsze zabieram też ze sobą owoce lub bakalie.

#40 limoko

limoko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 20 marzec 2019 - 23:33

owsianka albo granola domowej roboty a do tego Suszone śliwki i mleko kokosowe  to przepyszne połączenie. Moze dodac wiecej sliwek bo są bardzo zdrowe i odzywcze, reguluja prace jelit i poprawiaja samopoczucie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych