Skocz do zawartości

CIĄŻA=ZWOLNIENIE Z PRACY?

ciąża urlop macierzyński praca szef pracownik pracodawca zwolnienie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 11:29

Kilka tygodni temu mój szef zwolnił mnie, gdyż zaszłam w ciążę. Oczywiście w wypowiedzeniu napisał, że powodem była moja niesubordynacja. Ja nawet nie chciałam wziąć urlopu macierzyńskiego... Nie wiem co mam zrobić. Jestem samotna matką bez żadnej rodziny... Teraz nie mam nawet środków do życia, a mój szef  nie odbiera telefonów. Chciałam wybłagać go, żeby przyjął mnie ponownie.

Czy mogę cos zrobić w takiej sytuacji? Nie chodzi mi o ukaranie go, chciałabym po prostu wrócić do pracy.

#2 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 11:57

Byłaś w 3-cim miesiącu ciąży, gdy otrzymałaś wypowiedzenie? Zwolnił Cię dyscyplinarnie?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 09:54

Kilka tygodni temu mój szef zwolnił mnie, gdyż zaszłam w ciążę. Oczywiście w wypowiedzeniu napisał, że powodem była moja niesubordynacja. Ja nawet nie chciałam wziąć urlopu macierzyńskiego... Nie wiem co mam zrobić. Jestem samotna matką bez żadnej rodziny... Teraz nie mam nawet środków do życia, a mój szef  nie odbiera telefonów. Chciałam wybłagać go, żeby przyjął mnie ponownie.
Czy mogę cos zrobić w takiej sytuacji? Nie chodzi mi o ukaranie go, chciałabym po prostu wrócić do pracy.

Napisz jaką miałaś umowę, na czas określony ( do kiedy), czy nieokreślony i ile tygodni ma ciąża.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ciąża, urlop macierzyński, praca, szef, pracownik, pracodawca, zwolnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych