Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis Hondy w Warszawie - jaki?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 17 październik 2017 - 09:23

Witam,

Czy ktoś może polecić mi serwis Hondy w Warszawie? Mieszkam w stolicy od niedawna i jeszcze nie za bardzo orientuję się gdzie rzeczywiście dobrze zajmą się moim samochodem (chodzi o wymianę amortyzatorów i ustawienie zbieżności). Może to być również aso, pozdrawiam :)

#2 Guest_ArturJeżewski

Guest_ArturJeżewski
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 09:58

No to przede wszystkim sprawdź HondaPlaza. Jest to serwis aso z którego korzystam od ponad dwóch lat i nigdy nie miałem z nimi problemów, czy konfliktów po wykonanej robocie. Bardzo profesjonalne podejście obsługi serwisu i mechaników, a cały proces naprawy jest monitorowany także nie ma tam miejsca na przypadek czy jakiekolwiek naciąganie klienta. Do tego trzymają się terminów, więc raczej powinieneś być zadowolony

#3 Guest_Tomczyk

Guest_Tomczyk
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 21:19

Również dobrze wspominam wizytę w HondaPlaza jednak nie w serwisie, a w ich salonie. Szukałem auta dla żony i trafiłem u nich na naprawdę fajną ofertę samochodów używanych. Auta sprawdzone pod każdym względem, także nie musiałem się obawiać że będą chcieli mi wcisnąć byle co. Udało się kupić 3 letnią Hondę Jazz w świetnym stanie po dobrej cenie, także jak będzie konieczny serwis to również ich sprawdzimy i chętnie podzielę się opinią w tym temacie

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 19 październik 2017 - 09:23

Jak najbardziej sprawdź HondaPlaza, jeżeli po wykonanym przez nich serwisie nie będzie Ci coś odpowiadało to zawsze możesz go przecież zmienić. Jednak według mnie jest to najlepszy serwis ASO w stolicy ze względu na podejcie do klienta, świetną ekipę mechaników oraz samo wyposażenie serwisu w najwyższej jakości sprzęt pod samochody Hondy. U nich akurat nie obawiam się o zostawienie auta na większe naprawy czy wymiany, bo zawsze charakteryzowała ich jakość wykonania.

#5 bakłażan

bakłażan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 18:38

Ja polecam z kolei serwis Honda przy ASO Honda Matraszek w Markach. Miejsce godne polecenia, bo mają yczciwe podejście - nie naciągają Klienta, mają konkurencyjne ceny, rzetelnie stawiają sprawę, ewentualnie pomagając w podjęciu decyzji. Zdecydowanie polecam nie tylko kierowcom Hondy, ale też innych marek aut, bo serwisują wszystkie auta, bez wyjątku :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych