Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fajne inwestycje mieszkaniowe w Krakowie

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 olek902

olek902

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2017 - 10:43

Czesc, badam grunt i tak zajrzałem do was na forum. Widze ze dosc aktywne, to moze podzielicie sie wiedza w temacie. Badam rynek krakowski jesli chodzi o nieruchomosci. Słyszałem ze w tym miescie wszystko sie sprzeda :P mnie nie interesuje wszystko, tylko naprawde fajne inwestycje, w chodliwych dzielnicach, które mi sie łatwo wynajma jak kupie albo które z zyskiem potem sprzedam. Ktos cos? Powymieniacie sie opiniami?

#2 zoltonogi

zoltonogi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 październik 2017 - 12:29

nie wiem czy wszystko sie sprzeda, w sąsiednim bloku chyba juz pół roku wisi baner sprzedam mieszkanie i jeszcze sie nie sprzedało, a mieszkam w raczej fajnej dzielnicy bo w Mistrzejowicach, takze różnie jest

#3 HSDArrow

HSDArrow

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 październik 2017 - 13:22

Prawdą jest, że krakowski rynek nieruchomości jest bardzo dynamiczny. Ze względu na to, że miasto jest ważnym ośrodkiem biznesowym, naukowym, kulturalnym, chętnych na osiedlenie się tutaj nie brakuje. Świetnie prosperuje też wynajem mieszkań wobec napływających co roku rzeszy studentów i faktu, że wielu z nich po studiach zostaje w Krakowie, znajduje pracę, zakłada rodzinę. Z najbardziej pożądanych dzielnic wymieniłbym Prądnik Czerwony, Krowodrzę i coraz bardziej rozwijające się Południe Krakowa (Podgórze, Wolę Duchacką, Prokocim). Jeśli interesuje Cię zakup mieszkania z rynku pierwotnego, zapraszam do zapoznania z ofertą naszej firmy deweloperskiej HSD Arrow. Prowadzimy aktualnie kilka atrakcyjnych inwestycji w różnych częściach miasta. Wyróżniają nas rozsądne ceny oraz dbałość o szczegóły. Zajmujemy się inwestycjami kompleksowo: zagospodarowanie terenów wokół budynków, miejsca parkingowe, place zabaw. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegóły i dane kontaktowe do naszego biura sprzedaży (https://hsd-arrow.pl...cje-krakow.html), a ja służę pomocą w razie dodatkowych pytań.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych