Skocz do zawartości

SPŁATA DŁUGÓW PODATKOWYCH BYŁEGO MĘŻA

podatki rozwód długi były mąż komornik małżeństwo

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 12:02

Witam, jesteśmy z byłym mężem 2 lata po rozwodzie. Nie mamy dzieci, więc siłą rzeczy nie utrzymujemy kontaktów. Niestety ostatnio dowiedziałam się od jego przyjaciela, że mąż ma olbrzymie długi z powodu niepłacenia podatków przez wiele lat. Co gorsze, nie płacił ich także, kiedy byliśmy małżeństwem. Czy to możliwe, że będę musiała je spłacać? Jeśli tak, to czy komornik może zabrać mi wszystko? Były mąż jest bez grosza przy duszy... 

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 10:34

Witam, jesteśmy z byłym mężem 2 lata po rozwodzie. Nie mamy dzieci, więc siłą rzeczy nie utrzymujemy kontaktów. Niestety ostatnio dowiedziałam się od jego przyjaciela, że mąż ma olbrzymie długi z powodu niepłacenia podatków przez wiele lat. Co gorsze, nie płacił ich także, kiedy byliśmy małżeństwem. Czy to możliwe, że będę musiała je spłacać? Jeśli tak, to czy komornik może zabrać mi wszystko? Były mąż jest bez grosza przy duszy...

Za długi podatkowe męża odpowiadasz, ale tylko za te, które powstały w trakcie trwania małżeństwa.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 10:34

Za długi podatkowe męża odpowiadasz, ale tylko za te, które powstały w trakcie trwania małżeństwa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podatki, rozwód, długi, były mąż, komornik, małżeństwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych