Skocz do zawartości

Etykiety samoprzylepne

wróć do serwisu Moja Firma 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 18 październik 2019 - 09:17

Ja polecam Estilab, bardzo dobra drukarnia cyfrowa, usługi wykonywane szybko i na temat:)

#22 Guest_Marika

Guest_Marika
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 11:17

Możesz skontaktować się z drukarnią Estilab - oni specjalizują się w tego typu druku i robią to mega dobrze więc polecam.

#23 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 12:25

Ja korzystałem też z drukarni Estilab i mogę polecić, druk wykonywany na czas i naprawdę dobrej jakości. 

#24 Guest_nick

Guest_nick
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 08:00

Dla mnie dobry druk robią w Drux Paper. 

#25 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 08:48

Cześć, rozwijam sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi i chcę wdrożyć system etykiet samoprzylepnych. Chciałbym, żeby ktoś mi pomógł dobrać drukarki i materiały do oznaczania. Proszę o sprawdzone kontakty.

Ja wolę drukowanie etykiet samoprzylepnych zlecić po prostu drukarni zajmującej się tym. W tym przypadku jest to Estilab, z którego od jakiegoś czasu korzystam i  jestem bardzo zadowolony z ich usług. 

#26 Guest_Bartek44

Guest_Bartek44
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 09:15

Czy w tym Estilab można dostosować do zamówienia kształt etykiet? Znalazłem jedną drukarnię ale od 2 tygodni maja coś popsute i nie mogą wykonać takiego zlecenia jak chce.. 

#27 Guest_Macias

Guest_Macias
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 14:11

Czy w tym Estilab można dostosować do zamówienia kształt etykiet? Znalazłem jedną drukarnię ale od 2 tygodni maja coś popsute i nie mogą wykonać takiego zlecenia jak chce.. 

Taaak, właśnie to jest super w Estilabie, że kształty etykiet wybierasz sobie sam. Także elegancko ;d

#28 Guest_Oliwka

Guest_Oliwka
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 14:24

Zlecałam ostatnio wykonanie takich etykiet drukarni estilab. Zależało mi na perfekcyjnej pracy, i ku mojemu zdziwieniu właśnie taką otrzymałam.  Jestem bardzo zadowolona z efektów tej pracy, mam nadzieję, że się nie zawiodę.

#29 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 15:47

Sprawdź ofertę drukarni Estilab, oni zajmują się etykietami samoprzylepnymi i mają bardzo korzystne ceny, a zlecenia wykonują w szybkim czasie

#30 Guest_Aliena

Guest_Aliena
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:00

Możesz skontaktować się z drukarnią Estilab - oni specjalizują się w tego typu druku i robią to mega dobrze więc polecam.

Dokładnie, jedna z lepszych drukarni zajmująca się etykietami samoprzylepnymi. Mają dobre ceny, szybko i sprawnie wykonują zlecenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych