Skocz do zawartości

Etykiety samoprzylepne

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aryk

Guest_Aryk
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 10:33

Cześć, rozwijam sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi i chcę wdrożyć system etykiet samoprzylepnych. Chciałbym, żeby ktoś mi pomógł dobrać drukarki i materiały do oznaczania. Proszę o sprawdzone kontakty.

#2 Guest_Arek89

Guest_Arek89
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 09:27

Od ponad dziesięciu lat zamawiam etykiety samoprzylepne naprawdę różnych typów w nticompany.eu i jest naprawdę ok cenowo i jakościowo. Nawet mi się nie opłaca samodzielnie drukować etykiet. U nich teraz przy długoterminowej współpracy lepsze rozliczenia mi wychodzą.

#3 grzegorz7736

grzegorz7736

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 09:27

Możesz napisać do drukarnia@tomdruk.pl - prowadzą sprzedaż i serwis drukarek Zebra i TSC, możesz też wydrukować etykiety u nich - czasem to tańsza opcja, niż inwestycja w drogi sprzęt. Drukarki do etykietowania to nie są tanie rzeczy, szczególnie, jeśli chcesz mieć taką co pochodzi więcej niż rok :) Zadzwoń lub napisz, wszystko Ci fachowo wytłumaczą :)

#4 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 15 czerwiec 2018 - 22:20

Z tego, co wiem, to etykiety samoprzylepne można zamówić sobie tutaj http://temat.com.pl/...a/druk-etykiet/Na pewno jest to bardzo ważne, aby znaleźć odpowiednich specjalistów, bo takie zamówienia zazwyczaj są dość duże, więc nie można pozwolić sobie na żadne pomyłki.

#5 kamarek

kamarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 23 lipiec 2018 - 09:05

Wybór drukarki zależy w dużej mierze od tego jak bardzo wydajny chcesz mieć sprzęt i co na nim drukować, w jakim formacie. Najlepiej po prostu skontaktować się ze sklepem i przedstawić swoje oczekiwania. Urządzenia do drukowania etykiet mają wiele różnych funkcji i wiadomo, że nie każda jest niezbędna do etykietowania kosmetyków. Dlatego najlepiej zapytać w sklepie i poprosić o pomoc w doborze odpowiedniej drukarki.

#6 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 25 sierpień 2018 - 15:38

Polecam zajrzeć tu www.beradex.pl/etykiety-samoprzylepne-100-60-1200et-vellum-p-976.html . Etykiety samoprzylepne do wag drukujących lub etykieciarek. Całkiem dobra cena, wiec sądzę, że osoby zainteresowane skorzystają. :)

#7 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 22:58

Tutaj https://labelexpress.eu jest namiar na drukarnie, która zajmuje się drukowaniem różnorodnych etykiet. Warto sobie tam zerknąć. Cały proces zamawiania odbywa się online, dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu. Szybko realizują zamówienia i co najważniejsze można zamówić już do 500 sztuk. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy