Skocz do zawartości

MOPS STRASZY ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ KARNĄ

sprawa sądowa mops zaświadczenie odpowiedzialność karna

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 22:19

Witam, Mam do Was ważne pytanie. Sprawa dotyczy mojej mamy, która ubiega się o pomoc w mopsie. W styczniu był u mnie wywiad i mój narzeczony miał dostarczyć do mopsu zaświadczenie o dochodach od pracodawcy przy czym Pani poinformowała nas, ze jak nie to ona sama będzie musiała o takie zaświadczenie wystąpić ale lepiej żebyśmy to sami zrobili. Sprawa ucichła, zapomnieliśmy o tym zaświadczeniu i  zero informacji od mopsu w tej sprawie. Moja matka ponownie chce od nich pomocy i szanowna Pani informuje ją ze będzie musiała założyć sprawę do sądu bo narzeczony nie dostarczył zaświadczenia o dochodach. Moje pytanie czy taka sprawa może zostać faktycznie założona przez mops? A skoro tak to dlaczego ta Pani nie złożyła tej prośby do pracodawcy lub chociażby do Urzędu Skarbowego? Żadnej informacji od nich nie było, ani jednego przypomnienia a tu taka akcja. Możecie coś w tej sprawie doradzić? Jak się bronić? 

Pozdrawiam!  

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 10:44

Nie pytaj nas, dlaczego pani z mopsu nie zrobiła czegoś lub zrobiła. Ją o to pytaj.Jeśli mama nie pobrała żadnego zasiłku z mopsu,z powodu braku zaświadczenia, to nie macie czego bać się.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sprawa sądowa, mops, zaświadczenie, odpowiedzialność karna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych