Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co grozi za jazdę pod wpływem alkoholu – 2017/2018 r.

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671138 postów

Napisano 10 październik 2017 - 15:05

Polskie ustawodawstwo wyróżnia dwa poziomy stężenia alkoholu we krwi – stan po użyciu alkoholu oraz stan nietrzeźwości. Jazda pod wpływem może być wykroczeniem, za które grozi kara aresztu lub grzywny, albo przestępstwem, za które grozi kara grzywny, ograniczenia lub nawet pozbawienia wolności.

Powrót do artykułu: Co grozi za jazdę pod wpływem alkoholu – 2017/2018 r.

#2 Guest_mama

Guest_mama
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 15:05

moj 19-toletni syn mial 0,63 promila alkoholu we krwi kiedy kierowal samochodem. zatrzymala go policja. jakie poniesie z tego tytulu konsekwencje co mu grozi.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 09:19

moj 19-toletni syn mial 0,63 promila alkoholu we krwi kiedy kierowal samochodem. zatrzymala go policja. jakie poniesie z tego tytulu konsekwencje co mu grozi.

Odpowiedź na swoje pytanie masz w artykule powyżej, wystarczy przeczytać.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 19:17

co mu grozi a co dostanie?

#5 Guest_Carl

Guest_Carl
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 11:46

Pomogę w anulacji podwójnego ubezpieczenia, Zajmuje się rownież umorzeniem mandatu za zdjęcie z fotoradaru oraz przejazdu na czerwonym świetle.carl1980@wp.pl

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:59

mialem juz kiedys zabrane prawo jazdy za alkohol byla kara w zawieszeniu a teraz zostalem zatrzymany po raz kolejny mialem promil jednakze tamte zawiasy mi skonczyly sie 2 lata temu co teraz mi grozi

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 12:46

mialem juz kiedys zabrane prawo jazdy za alkohol byla kara w zawieszeniu a teraz zostalem zatrzymany po raz kolejny mialem promil jednakze tamte zawiasy mi skonczyly sie 2 lata temu co teraz mi grozi

Odpowiedź na pytanie masz w powyższym artykule, wystarczy przeczytać.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 14:19

Osoba w wieku 48 lat została ukarana sądownie za jazdę motorowerem pod wpływem alkoholu karą zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez okres 1 roku i nie posiadała dotychczas /zgodnie z kodeksem przed 1993 rokiem miała ukończone 18 lat/ żadnego pozwolenia na prowadzenie tychże pojazdów. Teraz pytanie - po ukończeniu kary - 1 rok - może wsiąść na motorower i jechać, czy MUSI zdobyć pozwolenie kategorii AM??? Zdzisław

#9 Guest_autoatol

Guest_autoatol
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 22:01

Nie piszcie o drodze publicznej bo przepisy się zmieniły, teraz jest prowadzenie pojazdu w ruchu lądowym, gdziekolwiek by to było i nie musi to być droga publiczna.

#10 Guest_Bol

Guest_Bol
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 18:28

wydmuchalem 011 jest to wykraczenie jaka kara mi grozi ?

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 10:02

wydmuchalem 011 jest to wykraczenie jaka kara mi grozi ?

Odpowiedź na pytanie masz w artykule zawartym w pierwszym poście tego wątku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych