Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co robicie w wolnej chwili

wróć do serwisu Księgowość 39 odpowiedzi w tym temacie

#21 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 18:34

Najchętniej podróżuję, ale takich chwil, żeby pojechać gdzieś na dłużej jest zdecydowanie za mało, teraz liczę, że uda nam się w ferie gdzieś wyrwać bo z Itaki sporo fajnych opcji widzieliśmy https://www.itaka.pl...erie-w-polsce/ i chociaż na parę dni można by z urlopu skorzystać

#22 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 248 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 18:34

Najchętniej podróżuję, ale takich chwil, żeby pojechać gdzieś na dłużej jest zdecydowanie za mało, teraz liczę, że uda nam się w ferie gdzieś wyrwać bo z Itaki sporo fajnych opcji widzieliśmy https://www.itaka.pl...erie-w-polsce/ i chociaż na parę dni można by z urlopu skorzystać

#23 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 03 styczeń 2018 - 23:07

Niestety, wolnych chwil nie mam zbyt wiele. Gdy jednak takowe mi się zdarzą, staram się spędzić je na odpoczynku, ewentualnie rozrywce. Moim hobby jest oglądanie filmów i granie w gry. Z tym, że nie gram w gry, które trzeba pobrać, tylko w te, dostępne online na http://www.gierki.or...egoria/gry-rpg/

#24 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 19 styczeń 2018 - 12:41

W wolnej chwili zazwyczaj ucinam sobie drzemkę.

#25 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 13:56

Ja chętnie wyjechałbym gdzieś na weekend, ale wolnych chwil brak.

Always look on the bright side of life!

#26 Pelios

Pelios

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 08:24

Ja za to uwielbiam jogę, bardzo mnie uspokaja i wycisza,  teraz przyjdzie mi mata do jogi już nie mogę się doczekać, polecam każdemu spróbować jest to naprawdę świetne. 

#27 gunar

gunar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 08:59

Moją pasją ostatnio stało się robienie domowych wędlin, za te sklepowe trzeba zapłacić min z 30 zł/kg bo te tańsze grzecznie mówiąc są w większości są niezbyt smaczne. Nawet kupiłem sobie taką rozkładaną wędzarnię ogrodową (patrz sygnatura). Takie swoje wędlinki to "niebo w gębie" a w jeszcze mam dostęp do mięsa prosto od zaprzyjaźnionego rolnika a nie naszpikowanego chemią z supermarketu.

#28 Anna S-ska

Anna S-ska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 11:43

Wolnych chwil nie mam zbyt wiele, a jak już są, to ich nie marnuję. Czekam na wiosnę i rozpoczynam kurs paralotniarski. To było zawsze moje ogromne marzenie! Jeśli ktoś nie ma pomysłu jak ciekawie spędzać czas, to polecam szukac inspiracji w internecie. Tak trafiłam na Prezentokracja.pl która oferuje bony prezentowe na nietypowe atrakcje: lekcja golfa, lot szybowcem czy kurs kulinarny. Dobrze sobie zrobić taki prezent dla siebie :) 

#29 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 28 styczeń 2018 - 13:50

Ja gdy tylko mogę od wielu lat relaksuje się czytając książki. Teraz aktualnie mam na tapecie Real. Tom 5. Ripped

#30 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:06

U mnie zależy ile mam czasu i siły. Albo gram na PS4, albo oddaje się swojej pasji - charakteryzacji.

#31 ourdrink

ourdrink

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 31 styczeń 2018 - 14:21

Trenuje Kalistenike :) 

Zapraszam do zapoznania się z moją stroną Fanów Dragon Ball FighterZ - http://dragonballfigterz.pl/

#32 mrs.sophie

mrs.sophie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 22:47

A ja sobie składam modele z synem :D bardzo nam to podpasowało :D zaprenumerowaliśmy kolekcję Legendarne auta PRLu i regularnie spędzamy przy tym razem czas :D auta składa się z klocków więc nie trzeba się brudzić klejem, nic docinać itp., czysta frajda :D Przy okazji oboje uczymy się czegoś nowego :D

#33 Anna S-ska

Anna S-ska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 05 luty 2018 - 14:37

Oooo, ciekawie brzmią te auta  do sklejania. Może kiedyś się tym zajmę. Póki co lubię też układac Lego - duuuuużooo Lego :)

#34 kolorowazelka

kolorowazelka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 06 luty 2018 - 08:40

Też myślę o wędkarstwie od nowego roku. Nie wiem czy to będzie zajęcie dla mnie, ale chciałabym spróbować czegoś nowego. Mógłbyś opowiedzieć coś więcej o tym hobby?

#35 Maia

Maia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 luty 2018 - 15:12

Ja czytam książki i oglądam film, jak tylko jest możliwość, to spotykam się z przyjaciółmi. Lubię też chodzić na siłownię.

#36 Grzegorz121

Grzegorz121

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 luty 2018 - 13:57

Motorem jeżdżę ;)

#37 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 10 luty 2018 - 18:49

Ja uwielbiam grę w karty. Wieczorem ze znajomym, przy dobrym piwku. No ale wiadomo, nie zawsze jest okazja się spotkać więc tutaj na ratunek przychodzą mi gry mmo karciane http://www.portalmmo...ne-mmo,115.html <- moja alternatywa na spędzanie czasu wolnego i odstresowanie się po ciężkim dniu w pracy

#38 Alinna

Alinna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 12 luty 2018 - 11:23

Ja w wolnych chwilach robię różne rzeczy. Najczęściej spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Jak mam chwilę czasu między pracą czy jakimiś czynnościami to czytam jakieś artykuły. Ostatnio czytałem artykuły z http://icons.com.pl/ . Do tego wieczorami lubię przy winie obejrzeć jakiś film czy serial. Często jak mam też jakiś czas wolny to po prostu staram się złapać trochę więcej snu. Bo jakby to powiedzieć ostatnio nie dosypiam 

#39 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 14 luty 2018 - 11:15

Ja najczęściej pogrążam się w lekturze.

#40 Guest_Dziku

Guest_Dziku
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 15:37

Motorem jeżdżę i chodzę na siłownię. Te zajęcia bardzo mnie odstresowują :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych