Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co robicie w wolnej chwili

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Karambaa

Karambaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 październik 2017 - 11:19

Co porabiacie, jakie są wasze zainteresowania? Ja osobiście jestem wędkarzem z zamiłowania :)

#2 barakud

barakud

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 październik 2017 - 17:49

Bardzo fajne informacje :) Jestem pewien, że mi się one bardzo przydadzą :)

Otóż nade wszystko chyba nienawidzę chamstwa, i to chamstwa w znaczeniu: oglądania chama, obcowania z chamem, problemów chama, otoczenia chama i wreszcie chama samego jako takiego

#3 infinistka

infinistka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 16 październik 2017 - 12:10

Ja w wolnych chwilach staram się dowiadywać nowych informacji z branży finansowej i dokształcać. Zawsze mnie to interesowało, a teraz sieć umożliwia nam naukę i zdobywanie wiedzy od ręki. :) Ostatnio trafiłam na rewelacyjną stronę www.finai.pl, gdzie są artykuły w prosty i przejrzysty sposób wyjaśniające wszystkie zawiłości finansowe. :) Świetnie, że rzeczy dla niektórych skomplikowane mogą być zaprezentowane w tak przystępny sposób.

#4 ol123

ol123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 październik 2017 - 18:32

ja zawsze ide na rower jak mam czas lub spedzam czas z rodzina

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 19 październik 2017 - 10:52

Ja zazwyczaj sięgam po książkę, swego czasu robię to coraz rzadziej, ale jednak nie wyobrażam sobie tego, by nie móc znaleźć czasu na lekturę

#6 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 25 październik 2017 - 09:47

Oj tak, ja też lubię czytać. Ale też chodzę na siłownię, bo niestety choruję na hashimoto i jestem na diecie. Kupiłam coś takiego https://personalnadi...ieta-hashimoto/, to dieta dokładnie pod moją chorobę od dietetyka klinicznego. No ale też prócz diety ćwiczę by wyglądać jak człowiek.

#7 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 30 październik 2017 - 09:59

mnie teraz trafił się wyjątkowo weekend bez pracy wiec na maksa odpoczywałam.

#8 Maia

Maia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 10:02

A ja uczę się j.francuskiego i chodzę na siłownię, a gdy trafi mi się jakiś wolny wieczór, to oglądam filmy albo czytam. Lubię też chodzić do kina i dość często wyjeżdżam na weekendy, także po pracy nigdy się nie nudzę.

#9 Azares

Azares

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2017 - 09:29

W wolnym czasie lubię krótkie wyjazdy , morze, góry, mazury i inne regiony kraju, robię tak kilka razy w roku taki wyjazd od piątku do niedzieli. Teraz np jeszcze wykupiłem noclegi w ustroniu i tam się wybieram. Uwielbiam jeździć w góry zimą , pośmigać na nartach i zwiedzić szlaki. 

#10 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 12:39

to zależy, generalnie poświęcam się obowiązkom domowym ale znajduję też czas na relaks.

#11 Babakar

Babakar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 11:40

uczę się w wolnej chwili hiszpańskiego

#12 Hurbas

Hurbas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 12:35

Ja ostatnio zainteresowałem się siłownią, na początku pomaga mi trener personalny stąd: http://trenerpersonalnypoznan.com.pl/ i juz widzę  pierwsze efekty , po dość krótkim czasie ćwiczeń,  przez co  dalsza motywacja jest ogromna. 

#13 Durajewicz

Durajewicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 13:53

Generalnie jak mam czas to sobie odpoczywam. Fajna sprawa, da się odpocząć jak nic nie zajmuje głowy

#14 Elżuniab

Elżuniab

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 listopad 2017 - 15:31

Jak mam czas to lubię sobie poczytać książki, albo pobyć z rodziną :) Jeśli macie w swoim otoczeniu dzieci i nie macie już co z nimi robić polecam porozwiązywać te łamigłówki https://www.tatento....lamiglowkijestdzięki temu chwila spokoju, a dzieci w niezauważalny sposób się uczą :D

#15 Babakar

Babakar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 listopad 2017 - 08:25

Mam taki plan , żeby w nowym roku iść na kurs programowania . Przeczytałam artykuł http://ahiro.pl/dobr...a-wielkopolsce/ i jestem pod bardzo dużym wrażeniem . zarobki są naprawdę gigantyczne , a chyba nie jest tak , że tego w ogóle nie można się nauczyć , prawda ?. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Czy jeśli ktoś jest w miarę zdolny , ale wcześniej nie miał z tym do czynienia , ma szansę stać się programistą , który będzie mógł liczyć w przyszłości na zlecenia ? Bo szczerze powiem że bardzo mnie to wszystko zaciekawiło i chciałabym w najbliższej przyszłości coś pod tym kątem zrobić

#16 runaruna

runaruna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 07:16

Ja w wolnych chwilach albo biegam, albo czytam książki. W zależności od aktualnej pogody. Chociaż ostatnio nawet jak jest zimno i deszczowo, to i tak zakładam dresy i idę się poruszać. Doskonale wpływa to na moje samopoczucie. A przy okazji jest możliwość pozbycia się zbędnych kilogramów.

no matter how much he thought or waited, things would never be the same

#17 playskin

playskin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 11:32

ja w wolnych chwilach oglądam filmy :P

Niepowtarzalny efekt końcowy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0