Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatek dla samotnej matki 2017/2018

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515641 postów

Napisano 09 październik 2017 - 08:09

Samotne wychowywanie dziecka może być sytuacją bardzo obciążającą finansowo. Szacuje się, że około 14% polskich dzieci jest wychowywanych przez samotne matki. Polski system socjalny przewiduje jednak dodatki i przywileje finansowe, które mają poprawić sytuację materialną samotnych matek.

Powrót do artykułu: Dodatek dla samotnej matki 2017/2018

#2 Guest_Just....

Guest_Just....
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 08:09

Witam, Mam pytanie obecnie jestem na L4 ,mam dwa zatrudnienia.Jakie dodatki przysługują mi po urodzeniu dziecka? Będę samotnie wychowywać dziecko .

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 11:05

Witam, Mam pytanie obecnie jestem na L4 ,mam dwa zatrudnienia.Jakie dodatki przysługują mi po urodzeniu dziecka? Będę samotnie wychowywać dziecko .

Czyli przeczytałaś powyższy artykuł i nic z niego nie zrozumiałaś, czy po prostu nie chce Ci się czytać, czy tak? Bo już jaśniej wytłumaczyć nie można, jak jest to opisane w artykule.

#4 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2017 - 22:13

Jestem samotnie wychowująco matką ojciec dziecka jest nie znany. Dziecko utrzymuje sama. Podjełam pracę w której zarabiam na umowe zlecenie wiecej niż 1600 zl ale nie dużo więcej. Czy samotność będzie mi zabrana tak jak 500 plus.

#5 Guest_Ulka

Guest_Ulka
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 08:33

Jestem w zwiazku konkubenckim,mamy wspólne dziecko,ojciec dwójki nie zyje czy to prawda ze nie mozemy dostawac tego zasilku bo tu nic nie pisze a pani w gminie mi czytala ze jak jestem w zwiazku i mamy wspolne dziecko to sie nie nalezy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych