Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowe wymogi wobec domowych kotłów grzewczych od 1 października 2017 r.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102275 postów

Napisano 08 październik 2017 - 09:39

Od 1 października 2017 r. obowiązuje rozporządzenie Ministra Rozwoju i Finansów w sprawie wymagań dla kotłów na paliwo stałe. Rozporządzenie to zaostrza normy emisyjne dla domowych kotłów grzewczych na paliwo stałe. Jednak mniej ekologiczne kotły będzie można sprzedawać i instalować w domach aż do końca czerwca 2018 roku, o ile zostały wyprodukowane przed 1 października 2017 r.

Powrót do artykułu: Nowe wymogi wobec domowych kotłów grzewczych od 1 października 2017 r.

#2 Guest_stary polonez

Guest_stary polonez
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 09:39

Jak mozemy kupowac drogie ekologiczne kotly jak zarabiamy 1600 zloty. To jest wlasnie owe3/4 spoleczenstwa.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 19:13

Rekiny pożerają płotki. Nie mamy nic do gadania mimo ze jest nas 3/4 i jest demokracja . Tak naprawde wiekszosc gospodarstw ma piece max. do 30KW to wlasnie zakłady i duze firmy nas zatruwaja. Jak zawsze mydlenie oczu i wyzysk do produkcji pelletu i brykietu jest wykorzystywane mnóstwo energii dlaczego nikt o tym nie mowi? chca nam wciskac kit podajniki piece nic tutaj nie pomoże a juz napewno nie odbuduje sie nasza gospodarka która została sprzedana ludzie opuszczaja nasz kraj budowac gospodarke innych krajów bo tutaj niema przyszlosci na nasze miejsca wskakuja ukraincy i statystyki pokazuja ze mamy coraz mniejsze bezrobocie to czy to jest normalne? Żyjemy coraz dluzej jak pokazuja statystyki mozemy dłuzej pracowac nie dozywajac emerytury tak naprawde nie mówiac juz o rencie . Brak mi słów na to co sie dzieje

#4 Guest_MaiuszOs

Guest_MaiuszOs
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 00:18

U nas dobrze się sprawdza kocioł z podajnikiem ślimakowym EKOR PLUS. Spala ekogroszek, pellet i miał. Chodzi jakieś trzy lata i jest bardzo wydajny, ma porządny żeliwny palnik, pięć lat gwarancji na szczelność wymiennika. Z naszej strony pełne zadowolenie. Na ich stronie znajdziecie certyfikaty, informacje i opinie o kotłach Stefaniak.

#5 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 10:58

A jak jesteśmy przy temacie "grzewczym", to chciałam się z Wami skonsultować odnośnie kwestii pieców wolnostojących. Jestem właśnie w trakcie stawiania domu i chciałabym się dowiedzieć, co Waszym zdaniem będzie lepszym wyborem: kominek czy piec wolnostojący. Mój mąż optuje za kominkiem, ja natomiast zdecydowałabym się na kozę. Znajomy polecił mi firmę kratki.com - https://kratki.com/s...ory/15/piece/53

, jednak wcześniej nie miałam okazji z jej usług skorzystać.Czy Wy bardziej orientujecie się w temacie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych