Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt firmowy - jakie korzyści dla firmy?

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103149 postów

Napisano 03 październik 2017 - 12:34

Młodzi przedsiębiorcy częściej sięgają po środki pochodzące od rodziny lub przyjaciół niż z banku. Dowiedz się jakie ryzyko i jakie korzyści wiążą się z kredytem firmowym.

Powrót do artykułu: Kredyt firmowy - jakie korzyści dla firmy?

#2 Guest_Doradca_KredytMarket

Guest_Doradca_KredytMarket
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 12:34

Dzień dobry, inwestowanie w rozwój firmy jest nierozłącznym elementem efektywnej działalności biznesowej. Osoby prowadzące biznes od min. 2 lat, mogą skorzystać z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaką oferujemy to 10-50 tys. zł na okres 3-6 m-cy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku, a prowizja 2,5%. Nie ma żadnych dodatkowych opłat ani ubezpieczeń. Cały proces jest elektroniczny, szybki i bez konieczności dostarczania dokumentów. Decyzja dostarczana jest w ciągu 15 min, a środki przelewane są po 2 dniach na konto wnioskodawcy. W celu zyskania szczegółowych informacji zapraszamy do naszego kalkulatora kredytmarket.com

#3 Guest_Mediator

Guest_Mediator
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 08:55

jestem prawnikiem specjalizującym się w sprawach gospodarczych  i Stałym  Mediatorem Sądowym w Sprawach Gospodarczych. Przeglądając oferty firm, które oferują pożyczki bez BIK i żadnych zaświadczeń  natrafiłam na to forum i nie ukrywam, że zdumiewa mnie wielość ofert a przede wszystkim oprocentowanie.
Wielu Klientów tego typu firm  trafia do mnie będąc w poważnych kłopotach finansowych wynikających z zaufania, że mają do czynienia z uczciwą ofertą, są w depresji i z zamiarem samobójstwa bo wzięli kredyt (często kilka/kilkanaście kredytów) i w obawie o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich w akcie desperacji szukają rozwiązania. Jednego złotego środka na ten ból nie ma. Nie dysponuję antidotum, które natychmiast sprawi uzdrowienie chorej z punktu widzenia finansów sytuacji. Mam jednak wiedzę i narzędzia, by wyjść naprzeciw potrzebom takich klientów i pomóc im wyjść z finansowej opresji. Bardzo często podejmuję się negocjacji i mediacji z dotychczasowymi kredytodawcami i w wyniku negocjacji wierzyciel odstępuje od lwiej części długu. Nie robi tego za nic, to żmudny i wymagający wielu zabiegów a przede wszystkim wiedzy i strategii proces. Niemniej jednak najważniejsze jest to, że mam skuteczność - 73% zleconych spraw kończę ugodą a to oznacza, że mój klient DUŻO OSZCZĘDZA na spłacie długu.
Klienci którzy przyszli zdesperowani bo mieli ok 30 kredytów. ...TAK....DOBRZE PAŃSTWO WIDZICIE te INFORMACJE-  30 kredytów i pożyczek na działalność gospodarczą, łącznie miesięcznie takie raty to koszt 70 tys. złotych.To kwota wręcz paraliżująca działanie przedsiębiorstwa, które skądinąd dobrze prosperuje. Zapraszam na spotkania,rozmowy i konsultacje. Zapewniam, że obecne Państwa kłopoty możemy opanować....pod jednym warunkiem....że każdy, kto zdecyduje się na takie rozwiązanie zadeklaruje współpracę i aktywnie włączy się w proces załatwiania swoich spraw....takie osoby zostaną dokładnie poinformowane i zapewniam nie tylko sukces ale rzetelną współpracę w bezstresowej i milej atmosferze...mamy duże doświadczenie i cieszymy się z załatwionych spraw równie mocno jak i nasi zadowoleni klienci.

pozdrawiam
M. Okoń-Partyka

tel.: 518 232 761

#4 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 14:44

Szukacie dobrej jakości kredytu ? Według mnie kredyt oddłużeniowy to całkiem spoko opcja. Polecam o tym poczytać na https://multiinicjat...yt-oddluzeniowy mega opcja na kredyt ! :)

#5 tex77

tex77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 lipiec 2018 - 16:17

Cześć Wszystkim.Potrzebowałbym Was o coś spytać. Ostatnimi czasy mam pewne trudności z kasą i wyszukuję jakichś szybkich kredytów w przetestowanych firmach. Czy jesteście może w stanie polecić mi coś w tym temacie? Czy uważacie, iż właściwym pomysłem będzie pozyczka w POLOżyczka. Z góry wielkie podziękowanie za wszelakie porady w tym obrębie tematycznym.

Bo sen to jest najwspanialsza rzecz dana przez Boga człowiekowi. Bo Bóg się w nich na ogół usprawiedliwia, że miał lepsze intencje, niż mu wyszło.

#6 Guest_DoradcaKredytmarket

Guest_DoradcaKredytmarket
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 12:57

Dzień dobry, jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 12 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie www.kredytmarket.com

#7 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 13:57

Ile maksymalnie może wynosić kwota takiego kredytu?

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#8 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:46

Da się obliczyć jaką ratę kredytu będę musiała spłacać? Od czego to zależy? Znalazłam poradnik o kalkulatorze kredytowym http://finansinfo.pl...c-rate-kredytu/co jeszcze powinnam wiedzieć? Macie do tego jakiś specjalny program?

#9 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 284 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 19:57

Szukając więcej informacji na temat kredytów (zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych), proponowałbym zajrzeć na bloga internetowego https://dmcp.com.pl/na którym dość często ich temat jest poruszany (to blog poświęcony w 100% finansom, więc można się sporo z niego dowiedzieć).

#10 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 128 postów

Napisano 24 lipiec 2019 - 15:55

Ciężko dostać kredyt a firmę jak się ma działalność gospodarczą i mały obrót.

news.jpg

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych