Skocz do zawartości

Pozyskiwanie klientów dla biur rachunkowych

pozyskiwanie klientów marketing ekspercki katalog firm

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mojekspert

Guest_mojekspert
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 19:30

Zapraszam do darmowej rejestracji w portalu www.mojekspert.pl zrzeszającym ekspertów z dziedzin prawa i finansów tj.:
- biura rachunkowe
- doradców finansowych
- agentów ubezpieczeniowych
- kancelarie prawne

Oprócz narzędzi oferowanych przez portal zajmujemy się aktywnym pozyskiwaniem klientów.
W razie pytań służę pomocą pod adresem mailowym: biuro@mojekspert.pl

#2 dysouke

dysouke

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 23:25

Ja bym ten temat zostawił jakiemuś specjaliście. Wydaje mi się, że jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie :)

W małych miasteczkach skandale smażą się nieustannie na małym ogniu, gotowe w każdej chwili do podania na stół

#3 Guest_mojekspert

Guest_mojekspert
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 14:41

Ale co dokładnie byś zostawił specjaliście?

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 13:42

a nie myślałeś może o skorzystaniu z usługi pozyskiwania leadów sprzedażowych? Moim zdaniem rzynosi super efekty. Jakbyś szukał sprawdzonej firmy to polecam s88.pl

#5 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 00:50

Wbrew pozorom pozyskiwanie klientów wcale nie jest takie trudne i wystarczy odpowiednio zabrać się za to. Wiele osób ogranicza się do reklamy internetowej i pozyskiwania klientów własnie przez internet, ale ja uważam, ze to błąd i chociażby umiejętne wykorzystanie baz firm może nam dostarczyć sporą ilość klientów. Ja często ich używam i ostatnio dokupiłam kolejną z tej oferty 

https://www.infobrok...rm-austriackich

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyskiwanie klientów, marketing ekspercki, katalog firm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy