Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobre biuro podatkowe ze Śląska

księgowość podatki

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 17:56

Jak w temacie, możecie podzielić się namiarem na dobre biuro podatkowe ze Śląska ?

#2 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 27 wrzesień 2017 - 16:57

może popytaj znajomych ? ja akurat jestem z Warszawy to nie pomogę. no chyba, że poszukasz czegoś online ( choć ja akurat do takich biur zaufania nie mam ). 

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:16

To całkiem trafna rada, dodatkowo w sieci też łatwo teraz wszystko znaleźć, a google nie gryzie.

#4 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 05 październik 2017 - 15:38

Jak w temacie, możecie podzielić się namiarem na dobre biuro podatkowe ze Śląska ?

Sprawdź sobie z czego korzystają znajomi, jak są zadowoleni to pewnie bez wstydu polecą :) warto też sprawdzić używany przez biuro program, w tej materii dobre opinie zbiera RESET2 z Wrocławia.

#5 marikaa

marikaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 05 październik 2017 - 22:28

ja jestem z Gliwic i korzystam z usług biura rachunkowego Kasprzyk i Niziołek. Mają doświadczenie bo na rynku są już od 20 lat. Generalnie prowadzą mi pełną księgowość. Można też skorzystać z usług specjalisty ds personalnych.

#6 Kapitaan

Kapitaan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 październik 2017 - 11:53

poszukaj w google tu jest konkurs linków.

#7 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 08 październik 2017 - 11:35

marikaa dzięki za namiar. Poczytałem o tej firmie rodzinnej o której piszesz i wygląda na to, że znalazłem to czego szukałem. Jestem już umówiony na pierwsze spotkanie w tygodniu to dam znać co i jak ale na razie wszystko wygląda obiecująco :) 

#8 Guest_Róża

Guest_Róża
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 18:22

może popytaj znajomych ? ja akurat jestem z Warszawy to nie pomogę. no chyba, że poszukasz czegoś online ( choć ja akurat do takich biur zaufania nie mam ). 

A to dlaczego? Dla mnie bez różnicy. I stacjonarnie i online rozliczone masz wszystko tak samo. A sposób dostarczania dokumentów nie jest przecież taki ważny. Ja mam ksiegowość online w tax care, wcześniej rozliczało mnie miejscowe biuro, też było ok, ale stale podnosili ceny, a w tax care mam stały abonament.

#9 Kooos

Kooos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2017 - 13:36

lepiej pójść osobiście i poszukać.

#10 Guest_Gienek

Guest_Gienek
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 17:44

Mario z Tychów ma dobrą renomę. Ja kiedyś miałem firmę na Śląsku i tam się księgowałem.

#11 piotr11

piotr11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 październik 2017 - 13:42

Niestety, ale niezbyt się na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

Wszelkie informacje obracają się w nicość, świadomość miejsca jest odebrana, znaczenie rozpada się na kawałki, światy są oddzielane, aż pozostaje jedynie pozbawiona zmysłów cisza.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość, podatki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych