Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc w dobraniu formy pierwszej działalności

Pomoc dobraniu formy pierwszej działalności

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jacek92

Jacek92

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 17:09

Dzień dobry ,przymierzam się do założenia własnej działalności gospodarczej i nie wiem na co się dokładnie zdecydować i co w moim przypadku tzn usługach oraz produktach jakie będę sprzedawał będzie najlepsze.Oczytałem się mnóstwa artykułów oraz materiałów na yt ale im więcej wiem tym trudniej mi wybrać drogę.:-)Czy jednoosobowa działalność , czy może spółka , czy ryczałt , czy może podatek liniowy itp.Może powiem pokrótce czym będę się zajmował to będzie prościej dobrać odpowiednie komponenty.Mam zamiar świadczyć usługi w zakresie napraw telefonów , komputerów i innych sprzętów elektronicznych.Skupować , naprawiać oraz sprzedawać telefony i inne sprzęty.Bardzo bym prosił o doradzenie mi jaka forma firmy i rozliczenia będzie dla mnie najkorzystniejsza oraz inne niuanse związane z prowadzeniem takiej działalności.

Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam

#2 Jacek92

Jacek92

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 wrzesień 2017 - 18:12

Ponawiam prośbę.Pozdrawiam

#3 Jacek92

Jacek92

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 październik 2017 - 11:40

Postanowiłem założyć jednoosobową działalność z ryczałtem ponieważ na zakup , naprawę i sprzedać telefonu używanego jest 3% podatku także jest to bardzo korzystne a głownie tym będę się zajmował ,teraz tylko druga kwestia a mianowicie naprawa telefonów klientom , jak tu wygląda opodatkowanie ,będę wdzięczny za pomoc.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pomoc, dobraniu, formy, pierwszej, działalności

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych