Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okres wypowiedzenia przy umowie na czas nieokreślony

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515559 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 16:52

Umowa zawarta na czas nieokreślony, daje pracownikowi największe poczucie stabilności zatrudnienia, jednak i taką umowę można wypowiedzieć. Okresy wypowiedzenia umowy bezterminowej są znacznie dłuższe niż w przypadku umów terminowych.

Powrót do artykułu: Okres wypowiedzenia przy umowie na czas nieokreślony

#2 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 16:52

Witam. Jeżeli mam do rozwiązania pewna zagadkę , bardzo proszę o odpowiedź . Pierwsza umowę z firmą podpisałam na okres probny ,a mianowicie od 18 sierpnia 2014 do listopada 2014 .Kolejna była umowa na czas określony i trwała od listopada 2014 do maja 2015 . kolejna umowa ponownie została podpisana na czas określony i trwała od czerwca 2015 do grudnia 2015. Następnie podpisalismy umowę na stałe od stycznia 2016 i trwa do teraz . Pracowałam bez żadnych przerw. Mam pytanie ile wynosi w takim razie mój okres wypowiedzenia? 3 miesiące? Czy sumują się do tego okresu wypowiedzenia wszystkie umowy ? I czy złoże wypowiedzenie np. 2 października to będzie obowiązywac dopiero od 2 listopada ? Bardzo proszę o odpowiedź.

#3 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13993 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 25 wrzesień 2017 - 18:06

Masz 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Jeśli złożysz wypowiedzenie w październiku będzie trwało do końca stycznia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych