Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chorwacja VS Hiszpania

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 konstancja20

konstancja20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaRuda śląska

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:45

Jest to pojedynek pomiędzy krajami w których można spędzić niezapomniany urlop. Do boju staje Chorwacja i Hiszpania. Chorwacja jak wiadomo jest krajem tysięcy wysp na których to urokliwe miejsca czekają na turystów i amatorów atrakcji. W Hiszpanii lazurowe wybrzeże  z mnóstwem miejsc na romantycznbe chwile i ciepłym morzem. W tym temacie proszę opowiedzieć się po którejś ze stron i podać własny powód chęci urlopowania się w tym kraju. Ja zaczne. Wybieram Hiszpamię, gdyż jest niedaleko Majorki a lazur wody i biel piasku na plaży oddziałowuje na moja wyobraznię. Poza tym miałabym kogo zabrać ze sobą na romantyczną niejedną chwilę. 

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 21:05

Jak dla mnie lepsza jest Hiszpania.

Always look on the bright side of life!

#3 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 24 październik 2017 - 21:13

ja uwielbiam Hiszpanię, byłam tam na wakacjach z Itaką w sierpniu w tym roku no i sie zachwyciłam totalnie. fakt ze sam hotel itd robiło mega robotę, ale ogólnie Hiszpania jakoś państwo dla turystów ma bardzo wiele do zaoferowania. ale przyznam że na Chorwacji nie byłam.. wiec porównanie niestety nie mam 

#4 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 19:33

Byłem i tu i tu. Jeśli chcesz zwiedzać sobie spokojnie samochodem, jeździć bocznymi drogami, to Chorwacja będzie idealna. Jeśli natomiast chcesz plażować to Hiszpania.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

#5 Kolport

Kolport

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 20 listopad 2017 - 23:07

My ogarnęliśmy w dużej mierze Chorwację, bo bliżej i taniej, a klimat, atmosfera i ludzie cudo. Nie można mieć pretensji nawet do lokalsów, którzy po angielsku ni w ząb, co jest zdecydowanym w Hiszpanii atutem. Natomiast nie mogę się zgodzić, że jedyną opcją wypoczynką można znaleźć w tych dwóch krajach, bo prawda jest taka, że u nas też są niczego sobie oferty, tylko trzeba umiejętnie poszukać. Myślę, że świetnym przedsmakiem czy to Hiszpanii czy Chorwacji może być krótki, ale jakże intenstywny wypad weekendowy na tereny mniej stabilne - https://www.stenalin...jsy-jednodniowe- ale za to dające takie pole manewru, że całodzienna i całonocna impreza w Barcelonie to nic w porównaniu do tego, co dzieje się na tym pokładzie. Serio, jeśli walka odbywa się między Chorwacją a Hiszpanią, to ten krótki rejs będzie robił za sędziego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych