Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy pracownikowi, którego żona nie pracuje, przysługuje prawo do 2 dni opieki na dziecko

wróć do serwisu Kadry 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515757 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:14

Żona jednego z naszych pracowników studiuje zaocznie i nigdzie nie pracuje. Czy w takim przypadku pracownik ma prawo do 2 dni opieki na dziecko? Jego żona może przecież zająć się dzieckiem, kiedy pracownik jest w pracy. Żona innego pracownika pracuje w gospodarstwie rolnym. Czy temu pracownikowi przysługuje prawo do 2 dni zwolnienia od pracy na opiekę nad dzieckiem?

Powrót do artykułu: Czy pracownikowi, którego żona nie pracuje, przysługuje prawo do 2 dni opieki na dziecko

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:14

Czy jeżeli moja partnerka (nie żone) jest bezrobotna, to mogę wykorzystać urlop 2 dni na dziecko? Pracuję w pełnym wymiarze czasu.

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17119 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 25 wrzesień 2017 - 08:30

Czy jeżeli moja partnerka (nie żone) jest bezrobotna, to mogę wykorzystać urlop 2 dni na dziecko? Pracuję w pełnym wymiarze czasu.

A czytałeś artykuł? Nie? 

No to przeczytaj :) zachęcam   

#4 Guest_Vaski

Guest_Vaski
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 00:56

Witam Od listopada do końca marca przebywam na urlopie bezpłatnym czy bezpośrednio po zakończeniu urlopu bezpłatnego czyli 1 kwietnia przysługuje mi dzień opieki nad 2 letnim dzieckiem???

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 07:01

Jeżeli spełniasz warunki, to tak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych