Skocz do zawartości

Księgowość online wFirma

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 20:44

Szukam opinii o solidnej księgowości internetowej, na której mógłbym oprzeć swój mały biznes.

Ostatnio dotarły do mnie ciekawe recenzje strony wfirma pl , bo podobno oprócz zwyklej obsługi faktur online mają też porady eksperckie czy moduł "bankowy" z płatnościami.

Za kazdą opinię będę wdzięczny, bo przyznam, że wygląda to ciekawie.

#2 Micorazon

Micorazon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 09:19

Korzystam, jestem zadowolony. Porady mają na stronie poradnikprzedsiebiorcy.pl - sporo rzeczy się stamtąd dowiedziałem, zarówno przed założeniem firmy, jak i teraz od czasu do czasu zaglądam. Jedynie bardzo irytujący jest popup z reklamą ich usług, który wyskakuje na każdej stronie.

Co do modułu bankowego - to chyba masz na myśli możliwość importu historii operacji z banku. Głównie można wrzucać pliki csv i mt940. Raz z tego skorzystałem, ale do faktur płatności oznaczam ręcznie, więc dla mnie jest to mało przydatne.

Dość długo wybierałem odpowiedni system do księgowości, wahałem się między wfirma i ifirma, i ostatecznie wygrał ten pierwszy. A, jeszcze na plus - na początku musiałem skorzystać z ich pomocy, na wiadomości z formularza odpowiadali szybko, tyle że nie od razu udało im się wskazać dobre rozwiązanie.

Kominy, opaski i czapki dla dzieci. Ręcznie robione, oryginalne wzory - kaszubskie, łowickie i inne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych