Skocz do zawartości

Sieć komputerów w pracy

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_mąż

Guest_mąż
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 19:52

Siedzę od kilku tygodni i zastanawiam się z prywatnym laptopem przed oczami - jak stworzyć połączenie sieciowe komputerów w firmie, żeby na pewno wszystkie przesyłane dane były bezpieczne. Wiem, że łatwo w Win10 (mamy takie oprogramowanie) to zrobić systemowo, ale ciągle coś się łączy, rozłącza bo już próbowałem, a jeśli firma ma płynnie pracować to chyba dobrze byłoby to ominąć. Jakieś pomysły na rozwiązanie?

#2 jpawel

jpawel

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 20:31

A ile masz tych komputerów do łączenia? 

ale mała podpowiedź. Jak to jest łatwo i na win10 to nie jest to bezpieczne.

#3 Guest_mąż

Guest_mąż
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2017 - 21:04

na chwilę obecną 16 sztuk, nie wszystkie w tym samym czasie użytkowane jeśli ma to jakieś znaczenie. już po samej jakości stabilności w tym łączeniu z windowsa się zorientowałem że coś jest nie tak, jeśli nie z tą opcją to z moim sprzętem i nie wiem dlatego jak się za to zabrać

#4 Guest_grucha

Guest_grucha
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:23

jeśli faktycznie zdecydujesz się łączyc firmowe komputery to zatrudnij do tego specjalistę. zagrożenia jakie z tego wynikają są zbyt duże, by samemu w tym grzebać. a fachowiec zrobi ci to najszybciej jak to możliwe i dokładnie ze świadomością tego co robi a nie na chybił trafił aż się uda.

#5 Guest_mąż

Guest_mąż
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 13:47

jeśli faktycznie zdecydujesz się łączyc firmowe komputery to zatrudnij do tego specjalistę. zagrożenia jakie z tego wynikają są zbyt duże, by samemu w tym grzebać. a fachowiec zrobi ci to najszybciej jak to możliwe i dokładnie ze świadomością tego co robi a nie na chybił trafił aż się uda.

hah chętnie bardzo ale już mniej więcej orientowałem się w firmach na terenie Lublina i powiem szczerze, że bida

#6 carlosss

carlosss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 05 październik 2017 - 11:53

Oj to chyba słabo szukałeś. Słyszaleś o firmie SITT? Mają kilku doświadczonych specjalistów więc analogicznie szeroki zakres działalności, także i tworzenie czy zarządzanie róznego rodzaju sieciami. Współpracują z wieloma firmami, skontaktuj się to na pewno coś Ci zaproponują.

#7 Guest_mąż

Guest_mąż
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 05:50

ooo dzięki wielkie za namiary, spróbuję i do nich zawitać bo w ogóle mi umknęli i nie słyszałem do tej pory o nich a każda sugestia w tym momencie na miarę złota

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych