Skocz do zawartości

Hej, co myślicie o takim żyrandolu?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_krzysztof33

Guest_krzysztof33
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 08:26

Hej, co myślicie o takim żyrandolu? Strasznie mi sie podoba - tylko minusem jest cena - myslicie ze sa jej warte? elektryczny.com/italux-zyrandol-logan-ma02105c-005.html

#2 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:38

Wygląda całkiem ok, choć powiem szczerze, że szału nie ma i pewnie kilka razy bym się zastanowiła przed wyborem, bo pewnie jest wile ładniejszych i tańszych.

#3 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 14:19

Średnio mi się podoba. Żyrandol przypomina mi nieco żyrandole z lat 70 tych i 80-tych . Te wyglądały podobnie tylko byly bardziej kolorowe ;)

Jeśli chcesz powiesic sobie coś oryginalnego w pokoju to proponowałabym zajrzeć sobie do sklepu Iluve:

https://iluve.com

Wybór oświetlenia w sklepie jest bardzo pokaźny. Zerknij na ten żyrandol:

f06c6a55f9a783a29203a8c52dd84b3a.jpeg

#4 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 23:43

O to na zdjeciu całkiem ciekawe, brałbym pod uwagę, wyróżnia się.

#5 JankoKwiatkowski

JankoKwiatkowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 wrzesień 2018 - 16:32

polecam sprawdzić lampy nowoczesne na ledart.net.pl bardzo podobają mi się lampy nowoczesne a do tego nie są takie drogie.

#6 Kalolinka

Kalolinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 14:51

Żyrandole to trochę zabytek :) Osobiście sama remontowałam cały dom jeszcze 3 miesiące temu. Obecnie kupuje już tylko braki oświetleniowe jak kinkiety i inne, ale jesli chodzi o żyrandol - odpuść. Jest tyle pięknych lamp wiszących nowoczesnych, które na pewno przypadną ci do gustu. Osobiście u siebie w salonie i sypialni mam vita copenhagen z piór.

https://ardant.pl/la...penhagen-szara/

Piękne lampy w różnych kolorach, są szare, białe. Pióra są delikatne i nie trzeba ich specjalnie czyścić. Jak zamówisz to nie zechcesz już oddać, mówię ci.

Popatrz na inne lampy wiszące.

#7 Kalolinka

Kalolinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 15:06

Spójrz też na żyrandole led, jest ich sporo i coraz fajniejsze. Gwarancje mają nawet na 10 lat.

#8 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 14:02

Pobudowałem nowy, duży dom. Oświetlenie do wszystkich pomieszczeń kupiłem u www.phenomena-light.pl. Żyrandole są bardzo oryginalne. Idealnie pasują kształtem i kolorem do aranżacji wnętrz. Sklep posiada bardzo duży wybór towaru.

#9 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 13 maj 2019 - 08:19

Mi się bardziej podobają industrialne żyrandole. Ale faktem jest, że nie pasują do każdej aranżacji.

#10 daisyy

daisyy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 maj 2019 - 13:46

Jeśli pasuje Ci do wystroju to ok. Ja urządzam mieszkanie w stylu art deco. Remont w zasadzie dobiega końca, czekam na dostawę lamp Milagro by Maciej Zień potem sprzątanie i parapetówka  ;) 5027.jpg

#11 qinvestment

qinvestment

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 maj 2019 - 11:08

Żyrandole kryształowe w ostatnim czasie stały się bardzo modne, musicie jednak wiedzieć ze są wymagajace jeśli chodzi o fakt utrzymania ich w czystości. Bardzo się kurzą. 

Osobiście o wiele bardziej wolę klasyczne lampy tego typu:

apartment-1256663_1280.jpg

Quality Investment Sp. z o.o.
ul. Raciborska 2/23
30-384 Kraków
NIP: 6762535932
Regon: 368263970
Telefon: +48 530 723 966
Email: biuro@qinvestment.pl

#12 DariaPaulak

DariaPaulak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 maj 2019 - 07:40

Wszystko zależy od tego w jakim stylu jest wnętrze. Mi się bardzo podobają ostatnio modne "zwisające kule" (na italmeble można kupić- website), z tym że akurat do mojego salonu po prostu pasują. Zresztą trzeba też brać pod uwagę ewentualne zmiany w przyszłości jeśli chodzi o wystrój wnętrza, może lepiej postawić na klasykę, która zawsze będzie pasować?

#13 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 06:40

W piękną lampę zaopatrzyłam się w sklepie https://www.domiled....ty/lampy-helena. To wyjątkowy produkt, który urzekł mnie od razu. Idealnie wpasował się w klimat wnętrza. Polecam zakupy u tego sprzedawcy.

#14 zkzk

zkzk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 07:18

A może spodobają  Ci się propozycje ze sklepu mlamp? My akurat tam kupowaliśmy oświetlenie do naszego mieszkanka i jesteśmy w pełni zadowoleni. A jeśli chodzi o wybór oświetlenia, to Tobie ma się ono podobać, to Ty będziesz na nie codziennie patrzył.  ;)

#15 Mobiliser

Mobiliser

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:43

Ja równie piękny żyrandol kupiłam w sklepie www.phenomena-light.pl. Jest wyjątkowo solidnie wykonany,a przy tym wygląda elegancko i oryginalnie. Cena konkurencyjna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych