Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy świadczenie 500+ pokryje koszt wyprawki szkolnej?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 196715 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 22:16

Jak podaje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w roku szkolnym 2017/2018 wyprawka szkolna wyniesie rodziców ok. 1023 zł. Okazuje się, że świadczenie 500+ może pokryć aż 97,8% kwoty, o której mowa w zdaniu poprzednim.

Powrót do artykułu: Czy świadczenie 500+ pokryje koszt wyprawki szkolnej?

#2 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 22:16

koszty wyprawek są bardzo wysokie. niestety. w sumie nie zdawałam sobie sprawy z tego dopóki nie przeczytałam tego artykułu:blog.impel.pl/dzieci-sa-najdrozsze-sa-we-wrzesniu-wydamy-wyprawki takie pieniądze na start szkoły to zdecydowanie za dużo..

#3 Guest_nasar

Guest_nasar
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 14:04

U mnie nie pokryło ale to dlatego że laptopa musieliśmy kupić bo małolat idzie do klasy informatyczne. Mimo ze 3 miesiące odkładaliśmy 500+ to jesteśmy spłukani ;)

#4 Guest_okolica

Guest_okolica
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 18:53

no w tych czsach to niemal nieodłączny element rozpoczynania szkoły, serio...my tez kubilismy dzieciom po tablecie w media eskert, bo tam w tym momencie najtaniej i najlepsza jakosc...a dzieci bez tableta powoli są jak bez reki

#5 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano wczoraj, 13:09

Elektronika wydatek spory.. Wyprawki do przedszkola potrafią kosztować kilkaset złotych, więc nie dziwi mnie wysoka kwota wyprawki do szkoły. 500+ z pewnością jest teraz bardzo pomocne. Choć według mnie, pieniądze powinny być na każde dziecko. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych