Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cisza nocna w polskim prawie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671046 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 13:18

Huczne imprezy, głośne rozmowy i przekrzykiwania sąsiadów, donośne odgłosy urządzeń podczas dokonywania prac remontowych w środku nocy to tylko niektóre z przykładów ograniczających prawo mieszkańców do ciszy i odpoczynku. By uchronić się przed zmorą hałaśliwych zachowań warto przyjrzeć się regulacjom prawnym - jakie są granice między czynnościami dozwolonymi a zakazanymi i czy z tytułu ich naruszenia, jest możliwość składania roszczeń odszkodowawczych.

Powrót do artykułu: Cisza nocna w polskim prawie

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 13:18

Bardzo ciekawy artykuł. Nie wiedziałem, że kwestie godzin ciszy nocnej nie są uregulowane w żadnym akcie prawnym. Z moich doświadczeń wynika, że policja i straż miejska działają jednak w tym zakresie dość sprawnie.

#3 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 15:59

Dokąd wyraźnie nie będzie przepisów określających co wolno, a czego nie, to będzie działać wolnoć Tomku w swoim domku. Kultura młodych Polaków sięgnęła dna. Mają tylko prawa i żadnych obowiązków. Kiedyś skarżono się na starszych mieszkańców, a dzisiaj młodzi sprawiają, że ucieka się z bloku.

#4 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 02:10

Jest też wiele upierdliwych mieszkancow...
Mój sąsiad miał mieszkanie nad sobą 1.5roku puste. A teraz w nim mieszkam i jest to niestety nad nim, oczywiście robi mi problemy o to że przejdę po 22 do toalety.. dzisiaj usłyszałam że robię powtórkę z poniedziałku a nawet nie było mnie w domu...bo byłam na nocce.. pozdrawiam takich upierdliwców.. użyjcie gdzieś sobię... Bo ja zamierzam używac mieszkania..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy