Skocz do zawartości


koszty pogrzebowe

zwłoki śmierć pogrzeb

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_eryk

Guest_eryk
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 12:16

Zależy z jakiego kraju, ale jeżeli potrzebujesz namiarów na zakład pogrzebowy, który się tym zajmuje, to polecam Zakład Hades w Białej Podlaskiej. Oni super zajęli się formalnościami za nas, a ciało udało im się szybko sprowadzić, plus jeszcze pomogli nam w otrzymaniu dofinansowania. U nich także mieliśmy ceremonię pogrzebową, to jest rzetelna firma, polecam.

 #22 Guest_arek

Guest_arek
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 16:00

My z kolei korzystaliśmy z pomocy zakładu pogrzebowo-kamieniarskiego Gołębski z Gorzowa Wielkopolskiego i dobrze się sprawdzili, transport ciała z zagranicy odbył się szybko i sprawnie. Oni też zajęli się pomocą w organizacji ceremonii pogrzebowej i wykonali nagrobek. Zakład jest bardzo solidny, można na nich polegać.#23 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 21:57

U nas się sprawdził Zakład Pogrzebowy Hermes z Kalisza pogrzebykalisz.pl Solidnie się wszystkim zajęli, byli bardzo pomocni, można było na nich polegać w tych trudnych chwilach. W grę u nich wchodzi m.in. załatwienie formalności ZUS/KRUS, prace kamieniarskie, załatwienie autokaru, oprawy muzycznej, kwiatów i nekrologów. No i dobrze, że oferują możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zasiłku ZUS i KRUS. 

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zwłoki, śmierć, pogrzeb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych