Skocz do zawartości

koszty pogrzebowe

zwłoki śmierć pogrzeb

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_jaro

Guest_jaro
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:29

Cześć, 
czy ktos się orientuje, jakie są koszty przewozu zwłok zza granicy? Sprawa jest bardzo poważna i nagląca. Bardzo prosze o pomoc. 

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:10

Cześć, 
czy ktos się orientuje, jakie są koszty przewozu zwłok zza granicy? Sprawa jest bardzo poważna i nagląca. Bardzo prosze o pomoc.

Najwłaściwszej odpowiedzi udzieli Ci firma, która zajmuje się tego rodzaju usługami. I pewnie co firma, to inny koszt.

#3 Guest_Marek67

Guest_Marek67
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 08:12

Najlepiej skontaktować się z salonem pogrzebowym i zapytać. Ze swojej strony mogę polecić Ci zakład Orkus z Szczecina. Korzystałem kiedyś z ich usług i byłem zadowolony z obsługi.

#4 Guest_Arek80

Guest_Arek80
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 10:21

Sporo też może zależeć od danego kraju. Prawdopodobnie inne koszty będą w przypadku Australii i Anglii. Możesz skonsultować się np. z zakładem pogrzebowym. Ja w ubiegłym roku korzystałem z pomocy pogrzeby-vektor.pl i mogę polecić ich usługi.

#5 Guest_MonikaKat

Guest_MonikaKat
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 12:53

Na pewno zakład pogrzebowy będzie mógł wstępnie oszacować takie koszty. Ja kiedyś korzystałam z usług firmy  firmapogrzebowa-piotr.pl. Możesz się z nimi skontaktować i będziesz wiedziała na jakie koszty się przygotować.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zwłoki, śmierć, pogrzeb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych