Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak złożyć skargę na lekarza

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672416 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 08:55

Jeżeli pacjent uzna, że jego prawa zostały naruszone, może złożyć skargę m.in. do dyrektora placówki medycznej, w której przebywa, lub do rzecznika praw pacjenta, którzy działają przy wojewódzkich oddziałach NFZ.

Powrót do artykułu: Jak złożyć skargę na lekarza

#2 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 08:55

Niestety taki właśnie mam kraj, że wszędzie pod górkę. Jednak nie warto odpuszczać, bo jak raz odpuścimy to lekarze i inni pracownicy służb Państwowych zawsze będą odstawiać samowolkę! Polecam założyć konto na portalu www.e-skarga.pl i tam składać skargi online mają sporo gotowych wzorów więc bardzo ułatwia to nam zwykłym śmiertelnikom złożenie skargi, spokojnie w domowym zaciszu. Sama już skorzystałam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolona z efektów.

#3 Guest_Heniek

Guest_Heniek
  • Goście

Napisano 23 luty 2021 - 22:25

Niestety taki właśnie mam kraj, że wszędzie pod górkę. Jednak nie warto odpuszczać, bo jak raz odpuścimy to lekarze i inni pracownicy służb Państwowych zawsze będą odstawiać samowolkę! Polecam założyć konto na portalu www.e-skarga.pl i tam składać skargi online mają sporo gotowych wzorów więc bardzo ułatwia to nam zwykłym śmiertelnikom złożenie skargi, spokojnie w domowym zaciszu. Sama już skorzystałam z ich pomocy i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Weź spadaj stąd trollu, ta twoja strona nawet nie działa...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy