Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tani gaz

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 czonka

czonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 55 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 17:17

Poszukuję taniego dostawcy gazu dla firm. Z jakich dostawców Wy korzystacie? Czy mieliście do czynienia z https://ineon.com.pl...emny-dla-firmy/ ?

#2 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 23:57

Niestety, nigdy nie miałem z tą firmą do czynienia. Sam szukam opinii na temat firmy ONICO - czy ktokolwiek mógłby wypowiedzieć się na jej temat? Mój pracodawca zastanawia się, czy nie zacząć zaopatrywać się u niej w gaz ziemny i paliwa (ma jedną z najlepszych ofert na rynku).

#3 playskin

playskin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 10:27

ja niestety nie znam tej firmy

see this site

#4 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 09:50

jeśli szukacie taniego i sprawdzonego dostawcy gazu i energii elektrycznej to polecam firmę Axpo. Jestem tam już rok więc mam dobre rozeznanie porównując z poprzednim dostawcą. Największa i najważniejsza różnica to ta w pieniądzach. Porównując rachunki aktualne z rachunkami z analogicznych okresów rok wcześniej, muszę powiedzieć, że widać znaczną różnicę w zaoszczędzonych pieniądzach. I jest to tendencja stała, więc zaoszczędzone w ten sposób pieniądze mogę wykorzystać na inne, bardziej przyziemne cele. Co do samej firmy, to mają oni bardzo ciekawą i korzystną cenowo ofertę na gaz dla firm.

#5 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 219 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 11:56

U mnie standardowy dostawca z bloku, nawet nie wiem jak się nazywa.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych