Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przepisy na szybkie sałatki

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 09:23

Jest tutaj temat o obiadkach tak wiec czemu ma nie być tematu o sałatkach :) Co polecicie na szybą sałatkę? Na kolację albo na spotkanie ze znajomymi?

Sama wprost uwielbiam sałatkę z pora. 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 06:09

Dorzucę rówineż przepis od siebie na sałatkę, która ostatnio bardzo mi posmakowała:
Jest to sałatka z cukinii. Zrobiłam pierwszy raz z przymusu niemalże ponieważ w ogrodzie cukinie obrodziły mi bardzo obficie i nie wiedziałam co z nich zrobić :)
Sałatka tak mi posmakowała,że potem robiłam ją wiele razy. Idealna na kolację.

#3 AniMaxx

AniMaxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:31

Ja ostatnio robię taką – kapusta pekińska, kurczak w gyrosie + sos czosnkowy. Bardzo prosta a naprawdę sprawdza się jak trzeba szybko coś przygotować. 

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 01:26

Z uwagi na to, że nie mam zdolności kulinarnych, nie robię sama sałatek, gdyż wiem, że byłyby niezjadliwe... Zdarza mi się jednak je regularnie zamawiać na dowóz. Świetnie przyrządza je http://lodz.pizzerianocna.pl/#kontakt która mimo że jest pizzerią, świetnie sobie z tym radzi! Zresztą, poza pizzą i sałatkami można w niej również znaleźć przepyszne pieczywo czosnkowe!

#5 Guest_krogg

Guest_krogg
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 15:11

Wiesz... Może nie przepis, ale polecam Ci sprawdzić pizza portal, tam są restauracje, w których dostaniesz pyszne sałatki. Sami sobie czasem do domu zamawiamy.

#6 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 420 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 13:12

Koło mojego biura znajduje się bar, który oferuje różnego rodzaju sałatki. Początkowo bardzo mi się to podobało, gdyż zawsze miałam pod ręką zdrowe jedzenie. Jestem wielką fanką sportu i zdrowego trybu życia, dlatego w momentach kiedy po prostu nie miałam czasu przygotować sobie czegoś zdrowego, wybierałam się do tej knajpki na obiad. Jest to niesamowicie wygodne, jednak przeliczając wydatki na tego typu dania, postanowiłam coś z tym zrobić. Kiedy już rozmyślałam plan działania, szef postanowił ustawić w biurze automat samosprzedający, ale nie taki z gazowanymi napojami, tylko zdrowymi i pożywnymi przekąskami. Polecam wam ofertę sklepu internetowego z bakaliami - https://ebakalland.p...zone-owoce.html produkty, które oferują są naprawdę wysokiej jakości, a do tego zdrowe i pożywne. Idealnie nadają się do pracy, gdzie często nie ma się czasu na spokojne zjedzenie obiadu. W automatach zmieści się szeroka gama produktów takich jak bakalie, batony, produkty śniadaniowe, desery oraz produkty sojowe, które zaspokoją głód i pozwolą na chwilę wytchnienia. Oczywiście jest to rozwiązanie dodatkowe, ale według mnie mogłoby się sprawdzić, tym bardziej dla pracowników którzy nie mają ochoty na ciężkie cateringowe jedzenie.

#7 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 11:11

szef postanowił ustawić w biurze automat samosprzedający, ale nie taki z gazowanymi napojami, tylko zdrowymi i pożywnymi przekąskami

Jeśli możesz, to podaj skład (albo chociaż zawartość makroskładników) pierwszej lepszej przekąski - wtedy stwierdzimy, czy rzeczywiście są one takie zdrowe i pożywne.

A co do przepisów na sałatki i inne dietetyczne dania oraz przekąski, to polecam https://blog.wygodna.../blog/przepisy/. Wiele przepisów miałem już okazję przetestować.

^_^

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych