Skocz do zawartości

Zdjęcie

Remont łazienki - pomocy

łazienka remont

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jaaan

Jaaan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:04

Cześć,

od jutra startuje z remontem mojej małej łazienki, do zrobienia mam absolutnie wszystko. Na samym początku czeka mnie skucie płytek i wymiana instalacji. Problem pojawia się później z żoną musimy wybrać wannę, meble i pozostałe elementy armatury łazienkowej. Czy ktoś z forumowiczy zna jakiś dobry, sprawdzony sklep? Proszę tylko nie wklejać masy, spamerskich linków.

#2 Mateeusz

Mateeusz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 10:15

Ostatnio kupowałem szafkę pod umywalkę w sklepie www.lazienkiabc.pl. Generalnie mają sporo asortymentu, więc może znajdziesz tam resztę niezbędnych rzeczy.

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 16:15

Wiem z doświadczenia ile wkładu pracy wymaga remont łazienki. Z całego mieszkania to był dla nas chyba najtrudniejszy remont, wymagający dużego zaangażowania, pracy ale na szczęście, nie dużego wkładu gotówki. Poszukaliśmy trochę informacji na temat różnych narzędzi jak młotki murarskie które dostępne były online i w ten sposób, łatwiej było nam zlokalizować wartościową ofertę z profesjonalnym sprzętem.

#4 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 11:25

Pamiętaj, że w przypadku łazienek dość często pojawia się problem z wilgocią. Ja rok temu również robiłem wszystko na nowo i tym razem już zadbałem o najwyższą jakość hydroizolacji wykorzystując System WaterBlock. Niezawodna izolacja, którą poza tym można również używać na zewnątrz budynku. Wysokoelastyczna, super przylega do powierzchni w pionie i poziomie oraz pod względem trwałości można spokojnie postawić go obok dużo droższych rozwiązań. Polecam doczytać dokładnie na ich stronie internetowej ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łazienka, remont

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy