Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Wyposażenie biura

wyposażenie biura

132 odpowiedzi w tym temacie

#121 Magda.Olech

Magda.Olech

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 10:08

Warto również rozważyć strefę do przyjmowania klientów, czyli jakiś stolik kawowy + ładne fotel. U mnie to sprawdza się o wiele lepiej, niż obsługa przy biurku. 

#122 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 11:33

To fakt, warto zadbać o taką mini poczekalnię, w której można też przyjmować klientów. Jednak nie zawsze dysponujemy na tyle dużym biurem, żeby sobie na coś takiego pozwolić.

#123 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 20 luty 2021 - 10:13

Możesz zaznajomić się także z ofertą firmy www.profixer.pl. Zajmują się sprzedażą, wynajmem i serwisem urządzeń biurowych. Ja zamówiłam stamtąd drukarki Ricoh MP C 3503. Sprzęt jest bardzo wydajny, ekonomiczny i bezawaryjny. 

#124 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 27 luty 2021 - 01:06

Meble biurowe na wymiar wysokiej jakości oferuje firma PS-MEBLE. Polecam ich ofertę. W swoim biurze sam mam biurka i regały ich wykonania i jestem zadowolony z wykonanej usługi.

#125 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 27 luty 2021 - 01:06

Meble biurowe na wymiar wysokiej jakości oferuje firma PS-MEBLE. Polecam ich ofertę. W swoim biurze sam mam biurka i regały ich wykonania i jestem zadowolony z wykonanej usługi.

#126 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów

Napisano 14 marzec 2021 - 21:15

Na pewno trzeba postawić na dobrej jakości materiały biurowe, które są niezbędne w każdym biurze. Tutaj https://www.biurfan....1-zolty-id-6464 sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do potrzeb firm z każdej branży. Oczywiście zamówienia składacie online, co jest ciekawą i bezpieczną opcją. 

#127 Luzy

Luzy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 31 marzec 2021 - 11:19

Jeśli zależy Ci na tym żeby wygodnie :D  pracować i zadbać o swoje zdrowie to zbudować ergonomicznie swoje stanowisko pracy to możesz tutaj: https://pokochajswoj...jkregoslup.pl/  Znajdziesz tam wygodne fotele ergonomiczne i biurka regulowane elektrycznie dzięki czemu możesz się ruszać ;)  podczas pracy zamiast być przykutym do fotela przez 8 godzin. Są fajne wideo poradniki nakręcone co ułatwia wybór sprzętu. Polecam :)

#128 Guest_majka635

Guest_majka635
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2021 - 13:27

Masz rację warto zadbać o wygodę przy pracy, zwłaszcza siedzącej. Chętnie zerknę, bo jeszcze nie szukaliśmy ani foteli ani biurek. Nasze biuro to jeszcze puste ściany, a dziś kupiłam lampy wiszące i powiem, że całkiem nieźle na tym wyszłam, bo trafiłam na promocję w superwnetrze.pl. Możecie zerknąć jak szukacie fajnego i niedrogiego oświetlenie, moim zdanie warto.  

#129 Rafson

Rafson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 08 kwiecień 2021 - 16:04

Wyposażając biuro nie możemy zapomnieć o jego odpowiednim oświetleniu. Odpowiednie lampy do biura nie tylko mogą znacznie poprawić naszą efektywność w pracy, ale również elegancko wyglądać.

#130 Guest_Władek

Guest_Władek
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2021 - 21:55

Bardzo dobrej jakości sprzęt biurowy oferuje SmartCopy. Polecam ich produkty!

#131 Guest_Folicki

Guest_Folicki
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2021 - 14:54

Tonery zamienniki? Jak dla mnie marketowe tonery mogą sprawiać po prostu trochę kłopotów. Lepiej kupić coś typowo od rimy, która specjalizuje się w zamiennikach, np. od Asarto. Wtedy bedziemy drukować po prostu bez obaw

#132 Guest_MarkowskiT

Guest_MarkowskiT
  • Goście

Napisano 04 maj 2021 - 10:35

Asarto ma faktycznie bardzo dobre tonery zamienniki. Mi się podoba również to, że jest deklarowana wydajność i do tego też po prosu rozsądna cena. Można pewno znaleść tańśze zamienniki, ale tu mamy gwarancję, że będą na pewno kompatybilne ze sprzętem

#133 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 16 maj 2021 - 15:05

W zakładzie pracy przydadzą Ci się także dystrybutory wody, ekspresy do kawy i automaty sprzedające. My zamówiliśmy potrzebny sprzęt od firmy www.ploh.pl. Maszyny sprawiają, że praca w biurze jest przyjemniejsza i efektywniejsza. Osobiście jestem bardzo z nich zadowolona.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wyposażenie biura

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy