Skocz do zawartości

Opłaty za przedszkole Warszawa 2017 r.

oplaty warszawa przedszkola

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aurelia

Guest_Aurelia
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2017 - 07:05

W 2016 roku jeżeli dziecko zostawało w przedszkolu po godzinie 13 płaciło się za każdą kolejną godziną 1 zł. Podobno ta opłata została zniesiona. Czy jest jakaś podstawa prawna mówiąca o tym?

#2 Guest_nick

Guest_nick
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 18:01

Uchwała Rady Miasta Stołecznego Warszawy nr XLIX/1205/2017 z dnia 25 maja 2017 roku w sprawie czasu przeznaczonego na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych

#3 Guest_Karola

Guest_Karola
  • Goście

Napisano 25 październik 2017 - 15:38

Ja płacę niedrogo w niepublicznym przedszkolu na Mokotowie tequesta. Jestem też zadowolona, bo wiem, że dziecko jest pod opieką ludzi odpowiedzialnych i mających serce.

#4 Gocha_67

Gocha_67

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 21:15

Cieszę się bardzo, że moje dzieci uczęszczały do www.przedszkole-promyk.pl. Chrześcijańskie wychowanie w domu było przez 4 lata utrwalane przez przedszkole. To dla nas bardzo ważne. Podobnie jak ktoś już wyżej wspominał, również polecam.

#5 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 24 wrzesień 2018 - 20:24

Polecam robus.pl , to świetne niepubliczne przedszkole do którego wysłaliśmy swoje maluchy. Codziennie mają dawkę zabawy wraz z nauką. Jestem zadowolony, że posłaliśmy właśnie tam nasze dzieci.

#6 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 01:41

Na Mokotowie fajne przedszkole to także Raz Dwa Trzy My. To przedszkole uczy dziecka wiary w siebie i samodzielności, kładzie nacisk na rozwój pasji. Sporo tam ciekawych zajęć artystycznych no i są też bardzo przydatne wielu dzieciom zajęcia korekcyjno-kompensacyjne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oplaty, warszawa, przedszkola

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych