Skocz do zawartości

Zdjęcie

prezent dla dziewczyny

wróć do serwisu Księgowość 113 odpowiedzi w tym temacie

#21 Renia16

Renia16

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 20:53

Wszystkie kobiety lubią dostawać kwiaty, więc może warto pość w tym kierunku. 123kwiaty oferują dostarczenie kwiatów w każde miejsce w kraju. To dobra opcja, jeżeli ktoś mieszka za granicą, a mimo to chce jakoś umilić ten specjalny dzień bliskiej osobie. 

#22 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 524 postów

Napisano 03 październik 2017 - 18:22

Większość kobiet twierdzi, że dostanie jakiejś nietypowej koszulki jest mega słodkie, wiec myślę, że znajdziesz taka pod linkiem https://fosand.com/

#23 sambares

sambares

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 październik 2017 - 07:29

Może dziewczyna ma jakieś zwierzątko ? Jeśli tak to polecam tą stronę: znajdziesz tutaj littleheroes.pl akcesoria dla pupili i dziewczyn a powinna być zadowolona z takiego prezentu moim zdaniem. 

#24 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 11 październik 2017 - 14:06

Uważam, że zabranie dziewczyny na kolację to najlepszy pomysł. :)

#25 Moidos

Moidos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 październik 2017 - 13:41

Ostatnio fajnym pomysłem są ubrania firmy madman , sam kupowałem dziewczynie tutaj bluzę jakiś czas temu :) Mogę w 100 procentach polecić. 

#26 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 288 postów

Napisano 20 październik 2017 - 00:16

Ja swoją dziewczynę zabrałem niedawno do Salto na wilczej. BArdzo nam się tam podobało no i jedzenie rewelacja :)

#27 karola.mro

karola.mro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2017 - 08:14

A moze jakis wspólny wyjazd we dwoje :) Góry, morze lub jakis osrodek gdzie dodatkowo mają spa i mozesz jej wykupic pakiet :)

#28 marcin511

marcin511

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 30 październik 2017 - 17:45

O tak, polecam pakiet do Spa. Teraz dziewczyny bardzo chętnie chodzą do takich salonów chociażby po to żeby się zrelaksować przy masażu z aromatycznymi olejkami. Voucher do Spa na prezent robi teraz duże wrażenie. Podaruj jej taki voucher do tak ekskluzywnego salonu jak http://www.goodtimedayspa.eu/   a zobaczysz jaka będzie zadowolona. 

#29 eve-bizuteria

eve-bizuteria

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 09:42

Może jakaś fajna biżuteria? Na przykład taki łańcuszek nieskończoność może być całkiem fajnym pomysłem. Myślę, że by się jej spodobał :)

#30 Vorkson

Vorkson

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 10:58

Jak dla mnie dobrym pomysłem może być zegarek, np takie fajne pozłacane są okej. Dziewczyny takie lubią i często noszą. Polecam zajrzeć do tego sklepu: http://timegroup.pl/może znajdziesz coś ciekawego.  Ja sam kupiłem tutaj już kilka zegarków z których jestem bardzo zadowolony. 

#31 projektogrod

projektogrod

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 16 listopad 2017 - 13:44

perfumy

page

#32 Guest_Maciej

Guest_Maciej
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 14:22

To może teraz nie podchodz do tego materialnie, tylko bardziej z serduszkiem? Możesz ją zabrać do jakiejś restauracji. W centrum Warszawy jest restauracja Romantyczna, więc na randkę idealna

#33 crazybadger

crazybadger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 16:23

Praktycznie każda kobieta dba o swoje paznokcie więc może coś do pielęgnacji? Na przykład taki fajny zestaw Revlon Ultimate Glam Manicure Set? Jest to profesjonalny, elektryczny zestaw który doskonale posłuży do polerowania i nadawania pięknego kształtu paznokciom, jak również doprowadzi do porządku niesforne naskórki :)  Jest poręczny i łatwy w obsłudze a to wszystko w estetycznym pudełku ;)

#34 playskin

playskin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 13:13

no taka forma byłaby ciekawa

see here

#35 JanDawko

JanDawko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 21 grudzień 2017 - 02:23

Najlepiej zrób prezent sam. Skoro jesteście ze sobą już 3 lata moze dobrym pomysłem będzie jakiś album?

Odpowiedzią na zapotrzebowania fryzjerów jest https://www.fryzomania.pl/ hurtownia fryzjerska z zasadami!

#36 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 22:25

A podarowałeś jej kiedyś zegarek? To moim zdaniem swietny prezent dla kobiety, bo one lubią takie błyskotki. Swojej żonie pod choinkę podarowałem dokładnie taki: domczasu.pl/zegarki-lorus/19058-zegarek-lorus-damski-rg296kx9.html. Była zachwycona :)

#37 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 10 styczeń 2018 - 07:39

Może zestaw naturalnych olejków? Dostałam takie ostatnio i jestem bardzo zadowolona. 

#38 Bianka55

Bianka55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 13:29

A robi może paznokcie hybrydowe? Teraz to jest coraz bardziej popularne i dziewczyny robią same w domu :) Jak się nabierze trochę wprawy i ma dobry sprzęt to szybko idzie malowanie, a potem spokój z manicure przez miesiąc. Najważniejsza według mnie jest lampa, ja mam lampę UV CR 2171:

Warto zwracać właśnie na moc przy wyborze, ta ma 40W czyli naprawdę dobrze.

#39 studio22

studio22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 14:08

kwiaty,bizuteria,perfumy

#40 marzenakowalska112

marzenakowalska112

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:42

Moim zdaniem warto dać coś bardzo praktycznego. Ja na przykład zakochałam się w modnych bluzkach od https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki. I myślę że jeśli chwilę się poprzyglądasz znajdziesz coś niesłychanie ciekawego. Modne tanie ubrania to zawsze dobre rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych