Skocz do zawartości

Zdjęcie

prezent dla dziewczyny

wróć do serwisu Księgowość 30 odpowiedzi w tym temacie

#1 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 16:58

Sądzicie, że jaki prezent jest dobrym pomysłem dla dziewczyny na urodziny? Jesteśmy ze sobą 3 lata i chyba wszystko już jej dawałem. 

#2 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 16:19

Perfumy też pewnie jej dawałeś, jednak jest to prezent pasujący za każdym razem i dziewczyna na pewno będzie zadowolona. 

#3 kripki

kripki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 18:05

Ja to się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie w ogóle pomóc...

Umieranie jest straszne tylko wtedy, kiedy trwa długo i jest tak bolesne, że upokarza człowieka

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 18:53

No perfum ma dość sporo, dlatego nie jestem pewny, czy to koniecznie trafiony prezent 

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 277 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 21:16

Perfumy można dobierać ze względu na okazję, kobiety lubią mieć duży wybór. Tutaj https://mania-perfum...-toaletowa.htmlma ładny zapach i nie kosztuje nie wiadomo ile 

#6 maksym147

maksym147

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:53

A czy perfumy to nie za bardzo banalny pomysł na prezent na taką rocznicę? Może powinieneś się trochę bardziej wysilić.

#7 tadeusz8

tadeusz8

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 197 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:52

Ja na każde Walentynki dla swojej Pani ofiarowuję złote serduszko - można i na urodziny, tak co rok. :) ;) :wub:

#8 mariuszjarecki

mariuszjarecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:35

Może zabierz ją na jakiś weekend za miasto :)

#9 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 10 wrzesień 2017 - 00:04

Jeśli jesteś z nią tak długo, to zapewne znasz jej gust. Może kup jej jakąś wyjątkową sukienkę wieczorową i zaproś na romantyczną kolację? Takie sukienki można znaleźć m.in. w ofercie sklepu internetowego https://quiosque.pl/sukienki.html :-).

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:08

Jak po 3 latach uważasz, że "wszystko jej już dawałeś" to raczej kiepsko to wróży na przyszłość, albo tak rozrzutny jesteś. Najlepiej na prezent dać coś związanego z jej zainteresowaniami, to nigdy się nie nudzi. Ja na przykład mogłabym wiecznie książki dostawać, a nie za każdym razem co innego

#11 accio_czekolada

accio_czekolada

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:11

Na pewno by się ucieszyła jakbyś coś od siebie też dał, a nie tylko sam prezent. Dobrym pomysłem jest np. kurs tańca towarzyskiego dla dwojga. Jednak jeśli to nie w jej guście to może poszukaj inspiracji tutaj: http://www.podarujka...dla-dziewczyny/

#12 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 14:42

Kosmetyki zawsze są sprawdzonym prezentem dla kobiety icon_e_smile.gif ja często zamawiam na http://zdrowiej.net.pl/ i mają tam naprawdę super produkty icon_e_smile.gif

#13 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 15:58

Tylko żeby tych kosmetyków nie zrobiło się za dużo.

#14 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 18:53

Jak lubicie owoce morza, to Salto na ul. wilczej. Serwują tam przepyszne rzeczy, ja najbardziej lubię krewetki no i zamawiam najczęsciej :)

#15 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 09:14

A może jakiś wypad we dwoje?

Always look on the bright side of life!

#16 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 17:59

A podarowałeś jej już coś z biżuterii na przykład perłowej? Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś to polecam. Perły są wyjątkowe, to klejnoty dodające kobiecości, elegancji i zawsze modne. Zobacz kolekcję w sklepie https://gemlord.pl/ i sam osądź czy nie mam racji. I jeszcze do tego perły prawdziwe, oj to może być ten prezent, na który czeka twoja dziewczyna :)    

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#17 Maia

Maia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:07

Osobiście uwielbiam prezenty ładne i praktyczne, ale połączyć te dwie cechy w jednej rzeczy nie jest tak łatwo ;) Możesz kupić jej książkę albo biżuterię, tego kobiecie nigdy nie będzie za dużo. Dobrym pomysłem są też bony podarunkowe, np. do drogerii typu Sephora lub sklepów z ciuchami, np. h&m.

#18 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 12:47

A może gwiazdę z nieba? Ja kupiłem swojej dziewczynie jedną na www.kingdomofuniverse.com Dostałem zapakowane w teczce dokumenty i ozdobny certyfikat poświadczający, że moja dziweczyna jest właścicielem. Jest tam te z opcja nazwania gwiazdy więc nazwałem ją jej imieniem. Była zachwycona :D 

#19 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 00:45

Ja swojej dziewczynie ostatnio an urodziny zakupiłem taki krem CC http://zdrowiej.net....d-jasny-odcien/. Moja mam mi go doradzała i powiem wam, ze dziewczyna była zachwycona :)

#20 oraser

oraser

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 07:34

Ja mogę polecić sklep staranowaszafa.pl  gdzie możecie dostać fajne produkty z filcu , które będą ciekawymi produktami dla dziewczyn , mają biżuterię, torby, torebki, odzież dosłownie wszystko. Teraz bardzo modne są takie rzeczy więc dziewczyny powinny być zadowolone:) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych