Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa Honda - jaki salon Warszawa

wróć do serwisu Kadry 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 07:04

Witam.
Postanowiłem kupić nowy model Honda Civic ale chciałem dopytać jaki salon warto wybrać?

#2 Guest_JacekTkaczkowiak

Guest_JacekTkaczkowiak
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 05:47

Jeżeli chodzi o salon samochodowy w Warszawie to moim zdaniem HondaPlaza będzie odpwowiednim miejscem. Świetna obsługa, która zna się na rzeczy i potrafi odpowiedziec na wszystkie pytania. Dodatkowo wybór najnowszych modeli oraz możliwość znalezienia aut używanych w bardzo dobrym stanie. Myślę, że się nie zawiedziesz :)

#3 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:24

Ja mogę polecić ASO Honda Matraszek, to właśnie dealer Honda, mogę polecić :) My tam kupowaliśmy auto, robimy też tam przeglądy i wszelkie naprawy, których na szczęście nie ma dużo :) Fachowa obsługa, bardzo profesjonalna, można liczyć na pomoc w wyborze auta :) 

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 07:29

W stolicy jak najbardziej HondaPlaza to topowy salon ze świetną obsługą, wszystkimi najnowszymi modelami Hondy również w przypadku motocykli. Prowadzą świetny kanał na Youtubie gdzie najnowsze modele oczywiście są dokładnie omawiane i testowane :)

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 11:49

:)

#6 Guest_DamianAk

Guest_DamianAk
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 12:00

Tym bardziej, że prowadza dodatkowo jeden z najlepszych ASO w stolicy jeżeli chodzi o modele Hondy z mozliwością zakupu oryginalnych części. Z resztą jak już u nich będziesz i sie zdecydujesz na zakup to pewnie wszystko dokładnie Ci przedstawią :)

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 19:26

W takim razie tak jak mówicie w piątek wybieram się do HondaPlaza również umówiłem się na jazdę próbną Civic-em także no zobaczymy co z tego wyjdzie i czy się zdecyduję na zakup. Pozdrawiam i wielkie dzięki za pomoc :)

#8 majka3131

majka3131

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:48

Ja mogę polecić ASO Honda Matraszek, to właśnie dealer Honda, mogę polecić :) My tam kupowaliśmy auto, robimy też tam przeglądy i wszelkie naprawy, których na szczęście nie ma dużo :) Fachowa obsługa, bardzo profesjonalna, można liczyć na pomoc w wyborze auta :)

Zdecydowanie polecam :) Sama też korzystałam kilka razy z pomocy fachowców z Honda Matraszek i miałam okazję na własnym przykładzie przekonać się o ich profesjonalizmie :)

#9 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 03 październik 2017 - 12:32

Ja tez fanem Hondy jestem ale zastanawiam się nad używanym autem, konkretnie tym modelu http://noweuzywane.e...da-accord-viii/ pięknie się na żywo prezentuje równiez w środku. Nowy niestety nei wchodzi w gre bo cena kosmos.

#10 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 09 październik 2017 - 11:44

A to ceny w każdym salonie nie są identyczne?

#11 kazmin55

kazmin55

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 październik 2017 - 08:08

Polecam, taki samochód z salonu to na całe życie samochód...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych