Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt

wróć do serwisu Księgowość 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 kalinowska

kalinowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 08:00

Warto zapoznać się z ofertami kilku banków, bo można wiele zaoszczędzić, wszystko zależy od zdolności kredytowej, jeśli nie masz czasu warto udać się do doradcy, który zrobi dla ciebie analizę kredytu na remont

#22 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:54

Również polecam kredyty za pośrednictwem niezależnych doradców kredytowych. Szczególnie jeśli chodzi o trudne kredyty czyli np. konsolidację chwilówek, kredyt oddłużeniowy czy bez zdolności kredytowej.

#23 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 192 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 kwiecień 2019 - 15:40

Jeżeli chodzi o kredyt, to ja osobiście polecam w nestbanku - https://nestbank.pl/...j-firmy/kredyty. Sam brałem tam kredyt dla swojej firmy i śmiało mogę polecić. Konsultanci wszystkiego pomogli mi dopiąć i doradzili na tyle, że wszystko zostało załatwione w kilku wizytach. Pozdrawiam ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#24 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 08 maj 2019 - 08:21

Warto pamiętać o specjalistach którzy zajmują się konsolidacja chwilówek czy kredytów w razie W, żeby czasami nie popełniać błędów większości biorących chwilówki, którzy później wchodzą w spirale zadłużenie, bo spłacają jedną chwilówkę drugą, a to nie jest wyjście.

#25 maniekwolszczyk

maniekwolszczyk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 maj 2019 - 10:57

Konsolidacja to dobre wyjście, oczywiście jak najbardziej. Musimy mieć jednak na uwadze to, jak to działa dokładnie. Oczywiście wszystkie nasze raty zostaną zamienione w jedną wygodniejszą do spłaty, dochodzi do tego jednak prowizja o której nie można zapominać. Dla wielu osób pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych jest jedynym wyjściem, jedynym sensownym. Wszystkie nasze zaległości i długi zostaną zamienione w jeden kredyt, odsetki za spóźnienia nie będą naliczane. Wszystko jak najbardziej na plus :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych