Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak długo użytkowane są samochody firmowe w małych i średnich przedsiębiorstwach?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49102 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 12:27

Okazuje się, że stosunkowo niewiele polskich firm wymienia samochody firmowe co 2-3 lata. Jak długo użytkowane są samochody firmowe w małych i średnich przedsiębiorstwach?

Powrót do artykułu: Jak długo użytkowane są samochody firmowe w małych i średnich przedsiębiorstwach?

#2 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2017 - 12:27

Mam 1 osobową działalność i wziąłem sobie niedawno nowe korando w leasing. Póki co jestem z niego zadowolony, bo nie pali dużo, a jest bardzo przestronny i komfortowy, więc myślę, że kilka dobrych lat sobie nim pojeżdżę.

#3 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 00:53

Ostatnio zainwestowałem w nowe samochody dla swojej firmy i od razu także w monitoring GPS, aby teraz miec wszystko pod kontrola. Uwazam ze bardzo dobrze zrobiłem, bo dzieki temu wiem, co się tak naprawde dzieje. Kierowcy tez sa zadowoleni, ze poprawila sie jakosc ich pracy. Używam systemy od Transmobil, bo nie maja zadnych ukrytych oplat.

#4 Guest_baily

Guest_baily
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 22:46

Samochody mogą być użytkowane wiele lat, ale pod warunkiem, że jest to robione dobrze. Dlatego warto zainwestować w monitoring floty. Konsalnet oferuje taką usługę, można zadbać o kierowców, o samochód - nawet o oszczędności w firmie bo oferuje możliwość oszczędzania paliwa.

#5 Alinna

Alinna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 12:13

Wydaje mi się, że tu nie ma zasady. Ale wiem, że firmy często korzystają albo z samochodów w leasingu, albo z samochodów z takich wypożyczalni jak http://www.best-rent.pl/ . I podobno mniejszym firmą własnie wypożyczanie samochodów się bardziej opłaca. Rozmawiałam kiedyś z taksówkarzem i on pracując dla korporacji prowadzi własnie samochód z wypożyczalni. Mówi, że widocznie jego firmie to bardziej się opłaca. Tak więc doszłam do wniosku, że leasing wtedy się opłaca większym firmą. 

#6 Guest_Meiter

Guest_Meiter
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 17:06

Genialny system monitorowania pojazdów ma moim zdaniem Konsalnet. Sami w firmi korzystamy z ich urządzeń i przyznam, że oszczędność wzrosła, a przede wszystkim bezpieczeństwo!

#7 Werka93

Werka93

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 07:08

Zgadzam się z Meiter, Konsalnet to rzetelna firma zajmująca się nie tylko monitorowaniem samochodów. Mają bardzo rozbudowaną ofertę zabezpieczeń, więc znajdziecie tam dosłownie wszystko w dobrej cenie https://www.konsalne...i/indywidualni/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych