Skocz do zawartości

Zdjęcie

Awaria samochodu – jak sobie poradzić?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48780 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 15:42

Jak sobie poradzić w przypadku, gdy nasze auto w wyniku stłuczki lub awarii zostanie unieruchomione na drodze? W jaki sposób zabezpieczyć auto, co zrobić by móc kontynuować podróż?

Powrót do artykułu: Awaria samochodu – jak sobie poradzić?

#2 Guest_mamsia

Guest_mamsia
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 15:42

Unique Service Partner - my wzywamy właśnie was. Nie widzę sensu załatwiania tego inaczej, tym bardziej, że wyciągacie lepsze środki z ubezpieczenia. U mnie zaczęło się od odzyskania kasy z polisy za stłuczkę z przed roku. Dalej załatwiali już wszystko formalności przy zdarzeniu z lipca. I takie załatwianie to mi się podoba. Przejąłem auto zastępcze i jedynie czekałem na naprawę. Coś takiego wszyscy powinni mieć zagwarantowane. Czemu ja mam ponosić odpowiedzialność za to, że ktoś spowodował wypadek?

#3 Guest_jokas

Guest_jokas
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 07:46

Prawda jest taka, że jeśli tylko Unique Service Partner puści mocniej w eter info o swoich usługach, to będą mieć ogrom klientów. Zajmowanie się na własną rękę wszystkimi formalnościami związanymi ze stłuczką to jakaś masakra. Zawsze lepiej to po prostu zlecić, a skoro to jest załatwiane całkowicie za darmo, to po co myśleć o tym samodzielnie? Bezsens. Lepiej zlecić. Jedną taką naprawdę mam za sobą. Dostałem auto zastępcze i czekałem. Nie robiłem nic więcej.

#4 Guest_kaminski

Guest_kaminski
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 13:09

Mam zaufany od lat warsztat i tylko tam odstawiac samochód nawet jak mają dużo roboty i trzeba kilka dni poczekać. Nie wciskają mi żadnych kitów, częsci z delphie w dobrej jakości można u nich dosyć tanio kupić no i nie oddają jeszcze bardziej popsutego samochodu niż jest. Znajoma z pracy zaprowadziła samochód na warsztat to jej powiedzieli że cały silnik do remontu a sie okazało że to jakaś pierdoła za kilkadziesiąt zł była

#5 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 21:30

Bez zaufanego mechanika można się nieźle wkopać.

Najlepsze darmowe chwilówki online.

#6 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:22

a już z tymi ubezpieczycielami to więcej problemów niż pożytku, z serwisem chociaż swoim sprawdzonym auto serwis wadowicka nie mam żadnych problemów bo przecież jak się auto psuje to już jest wystarczająco dużo nerwów

#7 Guest_kodarek

Guest_kodarek
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 12:59

Prawda jest taka, że ludzie kompletnie nie mają świadomości istnienia takich usług jak Unique Service Partner. Każdemu wydaje się, że po stłuczce trzeba brać wolne w pracy, żeby ogarnąć wszystkie tematy. I sam też tak myślałem. Po ostatniej stłuczce faktycznie Unique Service Partner wszystko nam załatwiało, ale poprzednie ogarniałem samodzielnie. Teraz zamierzam spróbować odzyskać większą kasę z polisy - ewidentnie miałem zaniżoną kwotę w 2016 roku. Tzn. też zlecam to Unique Service Partner.

#8 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 22:14

mnie tak kiedys ubezpieczyciel poszedl “na reke” i takie stawki wyliczyl ze daj pan spokoj. CHyba na chinczykach bym musial auto wyklepywac. 100 razy bardziej wolalemdolozyc do porzadnychczescidelphi i nie liczyc na to ze ubezpieczenie pokryje cale koszta naprawy. Co do czego kiedy trzeba skladkioplacic jest ok, pozniejzaczynajasie schody.

#9 Guest_jackobd

Guest_jackobd
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2017 - 21:03

ja kiedys w swoim polonezie to sam sie dlubalem. od 5 lat nowa corolla jezdze i w sumie o wiele bardziej wole do warsztatu oddac, tym bardziej ze wiem ze czesci mi dobrze wybiora. tam z delph spoko asortymentu maja. Jakosc OE takze nie boje sie ze montuja mi byle co

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych