Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Opłaty za przedszkole

wróć do serwisu Sektor Publiczny 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gabi

Guest_Gabi
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 14:59

Czy za pobyt dziecka w przedszkole po godzinie 13 płaci się?

#2 Guest_dorka

Guest_dorka
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 16:26

Zależy od gminy - na stronach internetowych przedszkoli są zazwyczaj warunki odpłatności i przepisy obowiązujace w danej gminie. Ogólnie jest tak, że przedszkole bezpłatne jest przez 5 godzin - zazwyczaj od 8 do 13, godziny pobytu dziecka przed 8 i po 13 są płatne.

#3 kasia444

kasia444

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 grudzień 2021 - 10:53

Mam pytanko, Jak działa elektroniczny system rozliczania czasu pobytu dziecka w przedszkolu, macie jakieś doświadczenia z tym systemem bo ja jestem pełna obaw , Ale koleżanka mówiła mi że jest to fajna sprawa i na pewno będę z niego zadowolona. Ale ja jakoś jestem sceptyczna dodatkowy obowiązek, a kasa ta sama. mam nadzieję że może ktoś zna temat z doświadczenia

#4 Basia191

Basia191

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 grudzień 2021 - 12:10

Mam pytanko, Jak działa elektroniczny system rozliczania czasu pobytu dziecka w przedszkolu, macie jakieś doświadczenia z tym systemem bo ja jestem pełna obaw , Ale koleżanka mówiła mi że jest to fajna sprawa i na pewno będę z niego zadowolona. Ale ja jakoś jestem sceptyczna dodatkowy obowiązek, a kasa ta sama. mam nadzieję że może ktoś zna temat z doświadczenia

Ja pracuje jako intendent, od 15 lat. Mam tylko 3/4 etatu i mnóstwo obowiązków  jednak programy komputerowe po prawiły komfort mojej pracy

I powiem wam że różnice są  pomiędzy systemami które mamy zamontowane. Pracowałam w kilku przedszkolach i mówie wam że nie wszystkie te programy są godne uwagi dobrze pracuje się mi z systemem firmy softwell ważne jest to że jeżeli masz jakiś problem to można szybko uzyskać informacje dzwoniąc na infolinie.

#5 kasia444

kasia444

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2022 - 15:48

Co w przypadku, gdy rodzic zapomni odbić identyfikator na wejściu bądź wyjściu? Jak to jest rozwiązane w Softwell ???

#6 Basia191

Basia191

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 styczeń 2022 - 09:07

Wystarczy, że rodzic zgłosi taką sytuacje do intendentki (osoby zarządzającej systemem) - można wtedy wprowadzić wejście/wyjście przez system.

Oczywiście, z mojego doświadczenia wiem, że zdarzają się sytuacje, w których jedno dziecko ma kilka kart np. dla rodziców, dla dziadków, którzy je odbierają i przyprowadzają do przedszkola. W firmie SOFTWELL Również zamawiamy e-legitymacje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych