Skocz do zawartości


Zdjęcie

Badania kontrolne


wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 stokrotka0747

stokrotka0747

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 18:14

Witam, chciałabym sie upewnić czy dobrze zrozumiałam pracownikowi badania kontrolne przeprowadza sie po 31 dniach nieprzerwanej niezdolności do pracy?



#2 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14619 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 16 sierpień 2017 - 18:24

Po 30 -tu

#3 Mateuszzz

Mateuszzz

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 17 sierpień 2017 - 19:42

racja! po 30



#4 maksiu432

maksiu432

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 07:52

Jesteście pewni, że po 30 dniach?



#5 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 08:10

Jak najbardziej. Art. 229 par. 2 kodeksu pracy:)



#6 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14619 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 sierpień 2017 - 08:26

Jeśli równo 30 to nie robi badań tylko wraca do pracy, jeżeli przekracza 3o robi badania.

#7 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14619 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 sierpień 2017 - 08:26

30*

#8 Naryzzik

Naryzzik

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:52

ja również pamiętam, że było to 30 dni.



#9 Szafkowski

Szafkowski

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaGrudziądz

Napisano 22 sierpień 2017 - 08:21

zgadza się, w wakacje miałem wypadek i po 30 dniach nieobecności musiałem zrobić badania ponownie.



#10 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14619 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 22 sierpień 2017 - 18:50

zgadza się, w wakacje miałem wypadek i po 30 dniach nieobecności musiałem zrobić badania ponownie.

Bo ktoś skierowanie wydał przedwcześnie.
Jeśli pracownik stawia się do pracy 31 dnia, badania nie są konieczne.

#11 luke45

luke45

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 02 październik 2017 - 12:35

Zgadza się. 30 dni.


Always look on the bright side of life!


#12 małgosiaa

małgosiaa

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 październik 2017 - 16:41

Oczywiście, że po 30 ;)





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych